اعلام تركیب تیم ملی والیبال برای بازی‌های آسیایی هانگژو

سرمربی تیم ملی والیبال اسامی دوازده بازیكن این تیم را بازی‌های آسیایی هانگژو را اعلام كرد.

1402/06/22
09:13

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال مردان نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از 28 شهریور تا 4 مهر در شهر هانگژو كشور چین برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران بامداد جمعه 24 شهریور تهران را به مقصد هانگژو ترك می‌كند تا در یازدهمین حضور خود در این بازی‌ها، برای سومین قهرمانی متوالی به میدان برود.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 12 بازیكن ایران در مسابقات والیبال مردان بازی‌های آسیایی هانگژو را اعلام كرد.

سیدمحمد موسوی عراقی (كاپیتان)، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، محمد طاهر وادی، جواد كریمی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایونفرمنش، میثم صالحی، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل‌نژاد، صابر كاظمی، محمدرضا حضرت‌پور 12 بازیكن تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها هستند.

مصطفی كارخانه به عنوان سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌كیان (مربی) یاناس ویچیچ (كمك مربی و بدنساز)، نیما ده‌پناه (فیزیوتراپ)، امین علی اكبری (آنالیزور) و مهدی فتحی به عنوان ماساژور كادر فنی تیم ملی ایران در این رقابت‌ها هستند.

تیم ملی والیبال ایران بلافاصله بعد از بازی‌های آسیایی در مسابقات انتخابی المپیك در كشور برزیل شركت می‌كند كه این رقابت‌ها از 8 تا 16 مهرماه برگزار می‌شود و تیم ملی با 14 بازیكن در آن شركت خواهد كرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع