رئال مادرید 2_1 اوساسونا/ نمره بیست كهكشانی‌ها از كوپا دل ری

رئال مادرید با پیروزی دو بر یك مقابل اوساسونا به بیستمین قهرمانی خود در كوپا دل ری رسید.

1402/02/17
05:24

به گزارش رادیو ورزش؛ رئال مادرید در یك بازی سخت، هیجان‌انگیز و صدالبته پرحاشیه مقابل اوساسونا با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید و پس از 9 سال قهرمان كوپا دل ری شد.

رئال مادرید به 20مین قهرمانی خود در رقابت‌های كوپا دل ری دست یافت. طوفان كهكشانی‌ها در نیمه اول مسابقه، خیلی زود شاگردان آنچلوتی را به گل اول رساند؛ در دقیقه 2 بازی، حركت انفجاری وینیسیوس به دهانه دروازه و پاس این بازیكن، رودریگو را صاحب توپ كرد و مرد اول لوس بلانكوس در دیدار امشب، تیمش را پیش انداخت. در ادامه، دو تیم حملات زیادی را روی دروازه‌ها خلق كردند؛ اوساسونا نیز به هیچ عنوان محافظه‌كارانه عمل نكرد و موقعیت‌های زیادی را روی دروازه رئال مادرید طراحی كرد و حتی می‌توانست توسط ازلزولی به گل برسد، اما دنی كارواخال، ناجی رئال مادرید در بازی امشب دروازه تیمش را نجات داد. رئالی‌ها نیز توسط ضربه آزاد بی‌نظیر كارواخال و شوت كریم بنزما می‌توانستند به گل برسند اما در نهایت بازی با همین نتیجه در نیمه اول به اتمام رسید.

نیمه دوم مسابقه با حملات شاگردان جاگوبا آراساته آغاز شد و اوساسونا بر بازی تسلط داشت؛ در دقیقه 58 مسابقه، لوكاس تورو، یك شوت مهارناشدنی را روانه دروازه تیبو كورتوا كرد تا لوس روخیلوس بازی را به تساوی بكشاند. رئال مادرید كه خطر از دست رفتن جام را حس می‌كرد، دست به تعویض زد تا جریان بازی را به نفع خود تغییر دهد. ورود آنتونیو رودیگر به جای شوامنی و انتقال كاماوینگا به پست اصلی خود، ریتم بازی را به نفع مادریدی ها برگرداند و آن‌ها توانستند گل دوم و پیروزی‌بخش‌شان را به ثمر برسانند. در دقیقه 70 مسابقه، شوت تونی كروس پس از برخورد به پای مدافع اوساسونا به رودریگو رسید و ستاره برزیلی با بریس خود رئال مادرید را بار دیگر پیش انداخت. اوساسونا دقایق انتهایی بازی را بی‌مهابا حمله می‌كرد و در ثانیه‌های پایانی می‌توانست بازی را به تساوی بكشاند؛ اما دنی كارواخال بار دیگر فرشته نجات كهكشانی‌ها شد تا رئال مادرید به جام پادشاهی بیستم خود دست یابد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع