علیرضا بهرمن: رفتار برخی سلبریتی‌ها در مغایرت با هزینه‌هایی كه برای پیشرفت آنها شده است

سرمربی تیم ملی ووشو دانشجویان كشورمان گفت: جان مان را فدای یكپارچگی و عزت و استقلال كشورمان می‌كنیم و شكی نداریم كه بیگانگان ما را متفرق و از هم پاشیده می‌خواهند.

1401/07/08
17:20

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا بهرمن سرمربی تیم ملی ووشو دانشجویان كشورمان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار كرد: هیچ چیز در دنیا جای عزت و غرور ملی ایرانی را نمی‌گیرد و جان‌مان را فدای یكپارچگی و عزت ایران می‌كنیم تا ایران برای همیشه ایران بماند.

وی با ابراز نگرانی از رفتار برخی سلبریتی‌های داخلی در تحریك جوانان و نوجوانان كشورمان، این قبیل اقدامات را در مغایرت با امنیت و اقتدار كشورمان و هزینه‌هایی كه از بیت المال برای پیشرفت و رشد آنها شده، دانست و عنوان داشت: انقلاب اسلامی محصول خون هزاران شهید و صدها هزار رزمنده و جانباز و ایثارگر است و ما نمی‌توانیم نسبت به مسؤولیت سنگینی كه این خون‌ها و خون دل خوردن‌ها برای هر كدام از ما ایجاد می‌كند، بی تفاوت باشیم.

بهرمن بیان كرد: پشت پرده برخی از رفتارهای اخیر همچون آتش زدن پرچم ایران و آتش زدن پرچم عزای اباعبداله الحسین، دست‌های آلوده دشمنان این سرزمین را می‌بینم كه خون جوانان این سرزمین را جولان‌گاه فتنه افروزی خودشان قرار داده‌اند و می‌خواهند از شور جوانی فرزندان این كشور به نفع اهداف كثیف خودشان استفاده كنند.

سرمربی تیم ملی ووشو دانشجویان جمهوری اسلامی ایران اضافه كرد: ما جان‌مان را فدای عزت ایران می‌كنیم و باید در چنین رخدادهایی در كشورمان نگاهمان به رهبری انقلاب باشد تا راه را به سمت سراب‌های آلوده گم نكنیم.

پایان پیام/

دسترسی سریع