میراسماعیلی:‌ جانمان را برای آب و خاك این وطن می دهیم/ بیگانگان دلشان برای ایران نمی سوزد

رئیس فدراسیون جودو گفت: هیچكدام از ما قهرمانان از این مردم جدا نیستیم و جان مان را برای آب و خاك وطنمان می دهیم.

1401/07/07
22:22

به گزارش رادیو ورزش؛ آرش میراسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس‌، در پاسخ به این سوال كه یكسری رسانه‌های بیگانه و معاند از خارج كشور خطی را دنبال می كنند برای برهم زدن و ایجاد آشوب در كشور؛ نظر شما در این باره چیست،‌گفت: ابتدا باید به این موضوع اشاره كنم، به هر طریقی یك عزیزی از دست رفته است. او خواهر همه ما بوده و از خانواده ما بوده و قطعا باید از آن خانواده دلجویی شود تا دشمنان خارجی از این حادثه‌ای كه رخ داده سوء استفاده نكنند. تكلیف رسانه‌هایی مثل اینترنشنال سعودی و بی‌بی‌سی انگلیسی مشخص است. آنها همیشه خوراك دروغ و غلط به مردم می‌دهند. همیشه در برنامه‌های خود از افرادی به عنوان كارشناس استفاده می‌كنند كه همان افراد پشت به سرزمین مادری خود كرده‌اند، پشت به نظام و مردم خود كرده‌اند و هم‌قسم با دروغ‌گویان قدم برمی‌دارند؛ تكلیف این نفرات مشخص است.

میراسماعیلی در ادامه، گفت: خوشبختانه ظرفیت نظام ما و مسئولان كشورمان به اندازه‌ای بالا است كه با دلجویی از خانواده این عزیز همه چیز را در داخل خانواده حل خواهند كرد و اگر در این فضایی كه به وجود آمده بود كسی تخطی كرده و كاری انجام داده با او برخورد خواهند كرد. ظرفیت نظام به اندازه‌ای بالا است كه در داخل كشور تمام مسائل حل می‌شود. همه ما در كشورمان عاشق وطن‌ و مردم ایران هستیم. تكلیف رسانه‌های معاند برای همه ما مشخص و روشن است. آنهایی كه در داخل كشور زندگی می‌كنند دلسوز این آب و خاك هستند. رسانه های معاند اگر دلسوز كشورمان بودند كه جیره‌ خوار دشمنان ایران نبودند. ما قهرمانان نیز از دل همین مردم هستیم. اگر صرفا دلخوری و یا ناراحتی و یا دل‌شكستگی به وجود آمده و این اختلاف سلیقه‌ای كه به وجود آمده باید داخل خانواده حل شود. ما اجازه نمی‌دهیم كه چنین مواردی ابزار دست معاندین باشد. آنهایی كه جیره‌خوار سعودی‌ها هستند و شبانه‌روز با دروغ و نفاق می‌خواهند آشوب‌ها را بیش از این كنند. آنها بچه‌های ما را تحریك می‌كنند و بدون شك پشت این رفتارشان برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام می‌دهند.

رئیس فدراسیون جودو در پاسخ به این سوال كه قبول دارید كه این رسانه‌ها مدتی شبانه‌ روز تلاش كردند تا كل ورزش ایران تعلیق شود، اما وقتی به سرانجام نرسیدند حالا از حادثه‌ای كه رخ داده به نحو احسن استفاده كردند و به دنبال این هستند كه شعله اغتشاشات را بیشتر كنند، گفت:‌ شبكه‌های معاند كه پول‌شان را از دشمنان ایران می‌‌گیرند آنها به دنبال دلسوزی نیستند، هنوز یادمان نرفته چقدر تلاش كردند تا ورزش ایران را تعلیق كنند. آنها همیشه به دنبال ضربه زدن به پرچم ایران هستند و این آرزو را به گور خواهند برد. همین نوجوانان ما و همین مردم ما سیلی محكمی به دهان آنها خواهند زد.

وی در ادامه، خاطرنشان كرد: ملت شریف ایران بزرگ‌تر از این حرف‌ها هستند، ملت ما فهیم‌تر از این حرف‌ها هستند كه بخواهند ابزار دست چنین رسانه‌هایی باشند. كشور ما مثل لیبی و ... نیست كه این رسانه‌ها بخواهند برای‌مان تعیین تكلیف كنند. مردم ما همیشه نشان داده‌اند كه مسائل خانواده را داخل خانواده حل كرده اند و اجازه نداده و نمی‌دهند كه یكسری افراد كه دلسوز این آب و خاك و ملت ایران نیستند برای‌مان تعیین تكلیف كنند. جوانان دهه هشتادی هم باید آگاه باشند كه بازی این رسانه‌ها را نخورند.

رئیس فدراسیون جودو در ادامه صحبت‌های خود، اظهار داشت:‌ قطع به یقین عزیزان نیروی انتظامی و پلیس باید با یك ادبیات رئوفانه‌تر با این نوجوانان دهه هشتادی كه همه آنها بچه‌های ما هستند برخورد كنند. باید با این نوجوانان با زبان مهربانی خودشان صحبت كنیم؛ شاید این جوانان از سوی همین رسانه‌ها تحریك شده‌اند و با آگاه ساختن آنها می‌توانیم فضا را آرام‌تر كنیم. مردم ما بهترین مردم دنیا هستند؛ مردمی كه در شرایط سخت اقتصادی زندگی می‌كنند، اما مثل همیشه پشت نظام‌شان هستند.

میراسماعیلی در پایان صحبت‌های خود، گفت:‌ ما قهرمانان نیز از بطن مردم هستیم و با مردم زندگی كرده‌ایم، همین مردم وقتی ما مدال گرفتیم خوشحال شدند و زمانی كه باختیم غمگین شدند. هیچكدام از ما قهرمانان از این مردم جدا نیستیم و جان مان را برای آب و خاك وطنمان می دهیم.

پایان پیام/

دسترسی سریع