قهرمان سابق دو و میدانی: سخنان وحدت‌بخش رئیس جمهور ارزشمند بود/ سود ناامنی برای تعدادی كشور خاص است

دبیر انجمن پیشكسوتان دو و میدانی گفت: اعتراض حق مردم است اما مردم اجازه ایجاد ناامنی در كشور را به هیچ كشور خارجی نخواهند داد.

1401/07/07
22:21

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین غلامی در گفت‌وگو با فارس درباره اتفاقات اخیر در برخی از نقاط كشور، گفت: امنیت مهمترین موضوع در هر كشوری است و قطعا دود ناامنی به چشم ملت‌ها می‌رود. ورود افراد اخلالگر به میان معترضان كه خواسته‌ای از مسئولان دارند باعث نابسامانی می‌شود و این موضوع مشكلاتی را برای مردم، اقتصاد و كسب و كار ایجاد می‌كند.

وی با اشاره به سخنان شب گذشته رییس‌جمهور اظهار كرد: همانطور كه دیشب آقای رییسی گفت همه اعتراض مردم را به رسمیت می شناسند و اعتراض حق مردم است و دولت هم سراپاگوش است. این سخنان وحدت‌بخش بسیار مهم و باارزش است. باید همه دست به دست هم بدهیم تا با وحدت و انسجام كشور را به جلو حركت دهیم.

قهرمان سابق دو و میدانی ایران با بیان اینكه سود ناامنی در كشور برای برخی دولتها و كشورهاست، گفت: سود این كشورها در ناامنی در خاورمیانه به ویژه كشورهای اسلامی است. آنها چشم دیدن ثبات، پیشرفت و آبادانی كشوری مثل ایران را ندارند و در چنین مواقعی تلاش می كنند با بسیج كردن همه امكانات دولتی و رسانه‌‌ای خود باعث ایجاد بلوا و شلوغی شوند اما مردم ایران همانطور كه بارها ثابت كرده‌اند، این بار هم نشان دادند كه ایران خط قرمزشان است و به آنها اجازه دخالت نمی‌دهند.

پایان پیام/

دسترسی سریع