اسكوچیچ از تیم ملی رفت/ كی‌روش در راه تهران

كارلوس كی‌روش پس از جدایی دراگان اسكوچیچ از تیم ملی برای عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال به كشورمان سفر كند.

1401/06/16
13:10

به گزارش رادیو ورزش؛ اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته خود در مورد بحث تغییر سرمربی تیم ملی با اكثریت آراء‌ به توافق رسیدند و بدین ترتیب مهدی تاج مأمور شد تا پروژه بازگشت كارلوس كی‌روش به تیم ملی كشورمان را نهایی كند.

بر همین اساس شب گذشته دراگان اسكوچیچ پس از تعطیلی كار كادر فنی از تصمیم مدیران فدراسیون برای بركناری اش مطلع و از این اتفاق بسیار ناراحت شد.

ظاهرا فدراسیون فوتبال با استناد یكی از بندهای قرارداد اسكوچیچ مبنی بر پرداخت سه ماه از حقوق وی برای فسخ قرارداد مشكلی برای بركناری این مربی از لحاظ مالی ندارد و به همین دلیل این موضوع دست مدیران فدراسیون را برای خداحافظی با اسكوچیچ باز گذاشته است.

از طرفی مدیران فدراسیون ظاهرا به اسكوچیچ پیشنهاد شده سرمربی‌گری تیم امید را قبول كند اما او كه از جدایی خود از تیم ملی بسیار ناراحتبود، این پیشنهاد را رد كرده است.

كارلوس كی‌روش مربی پرتغالی كه پیش از این در دو جام جهانی 2014 و 2018 هدایت تیم كشورمان را بر عهده داشت و با انجام بازی‌های با كیفیت مقابل تیم‌های بزرگ دنیا رضایت هواداران تیم ملی و مردم را جلب كرده بود، بار دیگر به نیمكت تیم ملی بر می‌گردد.

كی‌روش با 4 دستیار خارجی برای جام جهانی 2022 روی نیمكت تیم ملی حضور خواهد داشت و جواد نكونام به عنوان دستیار اول او فعالیت می‌كند. باشگاه فولاد نیز مخالفتی برای حضور نكونام در كادرفنی تیم ملی ندارد.

مربی پرتغالی قرار است طبق برنامه ریزی انجام شده روز جمعه برای عقد قرارداد وارد تهران شود. قرارداد او به مدت سه ماهه و نیم و تا پایان جام جهانی خواهد بود كه پس از این مسابقات در مورد ادامه همكاری دو طرف، تصمیم گیری خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع