درخواست تجدیدنظر سردار آزمون در پرونده جنجالی روسیه

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پرونده جنجالی خود در روسیه درخواست تجدیدنظر داد.

1401/04/28
12:34

به گزارش رادیو ورزش سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و بازیكن سابق تیم زنیت سنت پترزبورگ از سال گذشته درگیر یك پرونده قضایی در روسیه شده است. این پرونده مربوط به دوران حضور آزمون در تیم روبین كازان روسیه بود كه با دوره حضورش در تیم زنیت سنت پترزبورگ گره خورد.

آزمون در زمستان سال گذشته زنیت را ترك كرد و راهی بایر لوركوزن آلمان شد. با وجود ترك روسیه، پرونده آزمون با شكایت یك دختر جلو رفت و حدود یك ماه پیش دادگاه در غیاب این بازیكن، رایی را علیه او صادر كرد.

همان زمان اعلام شد كه آزمون 30 روز برای ارائه درخواست تجدیدنظر فرصت دارد و ظاهراً مهاجم ایران از این فرصت استفاده كرده است.

سایت «اسپورت اكسپرس» روسیه در این ارتباط گفتگویی را با «دمیتریف» وكیل شاكی آزمون انجام داده است. دمیتریف گفت: متهم (آزمون) درخواست تجدیدنظر داده است. در حال حاضر مدارك در حال بررسی است. شاید قاضی سئوالاتی داشته باشد.

وی ادامه داد: اطلاعات بیشتر روی سایت دادگاه ظاهر می‌شود و ما همه چیز را از طرف خودمان كنترل می‌كنیم. اگر شكایت آزمون پذیرفته شود، مهلتی به ما برای اعتراض به آن داده می‌شود.

به گفته این وكیل، پرونده آزمون به دادگاهی در شهر سنت پترزبورگ خواهد رفت و در آنجا جلسه دادگاه برای رسیدگی به اعتراض و كلیه موارد تشكیل می‌شود.»

دسترسی سریع