تدابیر ویژه كادر فنی تیم ملی برای لهستان/ آنالیز گروهی حریف ایران

كادر فنی تیم ملی والیبال ایران در جلساتی جداگانه اقدام به آنالیز تخصصی و گروهی تیم ملی لهستان می‌كند.

1401/04/28
12:32

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی والیبال ایران كه هم اكنون به منظور شركت در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در شهر بولونیا ایتالیا به‌سر می‌برد، تمرینات آماده سازی خود را در این شهر را از روز دوشنبه 27 تیرماه آغاز كرده است.

با تشخیص بهروز عطایی سرمربی تیم ملی كشورمان با توجه به حساسیت دیدار ایران و لهستان و پیروزی تیم ملی ایران در مصاف مستقیم این دو تیم در مرحله مقدماتی، تیم ایران ضمن برگزاری جلسات گروهی آنالیز، در جلسات متوالی متناسب با پست‌های تخصصی بازیكنان به آنالیز تیم لهستان به صورت پست به پست می‌پردازد.

همچنین امین علی‌اكبری دیگر آنالیزور تیم ملی ایران با جمع آوری اطلاعات و ارسال برای حسین خوریانی و علیرضا طلوع كیان دستیاران بهروز عطایی در تیم ملی، در آنالیز حریف قدرتمند تیم ایران كمك می‌كند تا مردان ایران با استفاده از حداكثر اطلاعات و آمادگی به مصاف تیم لهستان كه در رده نخست جهان قرار دارد، در مرحله یك چهارم نهایی این رقابت‌ها بروند.

دیدار ایران و لهستان در چارچوب مرحله یك چهارم نهایی لیگ ملت های والیبال 2022، روز پنجشنبه از ساعت 23:30 به وقت تهران در شهر بولونیای ایتالیا برگزار خواهد شد.

دسترسی سریع