واكنش مدیرعامل پیكان به پیشنهاد پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پیكان گفت: حسینی همچنان می‌خواهد به عنوان سرمربی كار كند و علاقه ای به فعالیت مجدد به عنوان دستیار ندارد.

1401/04/12
10:44

به گزارش رادیو ورزش؛ در مورد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به مجتبی حسینی سرمربی پیكان برای حضور در كادرفنی سرخپوشان اظهار داشت: مجتبی حسینی با ما قرارداد دارد و به همین دلیل بعید می‌دانم پرسپولیس بخواهد مربی كه اعلام كرده‌ایم با او قرارداد داریم، بازیكنان جدید خود را طبق تفكرات او می‌گیریم و طبق نظر او تیم خود را می‌بندیم، به كادرفنی‌اش اضافه كند. ضمن اینكه حسینی پس از پایان دور‌ه‌ای كه دستیار یحیی گل‌محمدی بود، چند سال است سرمربیگری می‌كند و سرمربی موفقی هم هست. به همین دلیل علاقه‌ای به فعالیت مجدد به عنوان دستیار ندارد.

وی افزود: بر همین اساس فكر نمی‌كنم چنین اتفاقی بیفتد و حسینی به پرسپولیس برود. دغدغه‌ای هم در این خصوص نخواهیم داشت اما خوشحالیم سایر تیم‌ها دنبال بازیكنان و مربیان مجموعه پیكان هستند. به حدی سال گذشته خوب كار كردیم كه هم بیشتر بازیكنانمان مورد توجه تیم‌های خوب ایرانی و حتی خارجی قرار گرفتند و هم سرمربی ما نیز مدنظر تیم‌های دیگر است.

مدیرعامل باشگاه پیكان تصریح كرد:‌ حسینی برای سرمربیگری از 3-2 تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت اما به خاطر فعالیت در پیكان آن را رد كرد. پیكان مجموعه خوبی است. هیأت مدیره و من به سرمربیگری حسینی تعامل بسیار خوبی با هم داریم و روی مدار اهداف مشترك خود حركت می‌كنیم.

دسترسی سریع