شكست شیدایی مقابل حریف چینی در رقابت تكواندوی قهرمانی آسیا

زهرا شیدایی نماینده وزن 57- كیلوگرم كشورمان در روز نخست بیست و پنجمین دوره مسابقات تكواندو قهرمانی آسیا با شكست در دیدار نیمه‌نهایی به مدال برنز رسید.

1401/04/03
13:07

به گزارش رادیو ورزش؛ در ادامه روز نخست از بیست و پنجمین دوره مسابقات تكواندو قهرمانی آسیا كه از صبح امروز (جمعه 3 تیرماه) در شهر چانچئون كره‌جنوبی در حال برگزاری است، زهرا شیدایی نماینده وزن 57- كیلوگرم در مرحله نیمه‌نهایی با شكست مقابل حریف خود از راهیابی به دیدار نهایی بازماند و دومین مدال برنز تكواندو ایران را كسب كرد.

شیدایی در مبارزات وزن 57- كیلوگرم، ابتدا در دور نخست به استراحت پرداخت و سپس در مرحله یك‌چهارم نهایی به مصاف یاسین یارا محمد از اردن رفت و با برتری 2 بر صفر در راند شماری ( 6-4 و 23- صفر) به دیدار نیمه‌نهایی رسید.

در این مرحله شیدایی برابر لو زون گشی از چین قرار گرفت و با شكست 2 بر صفر در راند شماری (2- 12 و 3 - 13) از صعود به دیدار نهایی بازماند و مدال برنز را كسب كرد.

پیش از این نیز دانیال بزرگی در وزن 68- كیلوگرم موفق به كسب مدال برنز شده بود و ناهید كیانی نیز با برتری مقابل رقبای خود به دیدار فینال وزن 53- كیلوگرم صعود كرد.

بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تكواندو قهرمانی آسیا با حضور 386 تكواندوكار از 34 كشور از 3 تیرماه به مدت 4 روز در كره‌جنوبی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع