رئیس هال سیتی: صیادمنش می‌‍‌تواند محمد صلاح جدید باشد

ایلیكالی رئیس باشگاه هال سیتی گفت: اللهیار صیادمنش می‌تواند در آینده مثل محمد صلاح باشد.

1401/02/31
10:29

به گزارش رادیو ورزش؛ اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش كشورمان و عضو باشگاه فنرباغچه تركیه بعد از نیم فصل حضور در تركیب هال سیتی به صورت قرضی، رضایت سران باشگاه انگلیسی را برای امضای قرارداد دائمی جلب كرد.

در همین رابطه سایت «hulldailymail» انگلیس در این زمینه نوشت: آكون ایلكلی رئیس باشگاه هال سیتی تایید كرد كه اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی فنرباغچه به هال سیتی بازخواهد گشت تا در اولین تمرین پیش فصل در 20 ژوئن شركت كند.

صیادمنش پس از جابه‌جایی قرضی‌اش در ژانویه از سوپر لیگ تركیه، در رختكن ببرها و هم در سكوهای استادیوم MKM به چهره‌ای محبوب تبدیل شده است. هال سیتی قبلاً با فنرباغچه به توافق رسیده كه گمان می رود مبلغی در حدود 2 میلیون پوند برای خرید دائمی این بازیكن به باشگاه تركیه ای پرداخت می شود.

ایلیكالی رئیس باشگاه هال سیتی به تمجید از مهاجم ایرانی پرداخت و گفت: اللهیار مانند تكه ای از جواهرات من است. او جواهر ماست. صیادمنش بسیار با استعداد و در حال پیشرفت است. قبلاً گفته بودم كه فكر می كنم او می‌‍‌ تواند «محمد صلاح جدید» باشد. نمی گویم او اكنون چنین توانایی را دارد، اما می تواند در آینده مثل صلاح باشد، او اشتیاق زیادی دارد.

او افزود: وقتی به زمین بازی نگاه می‌كنید، بازیكنی را می‌بینید كه سریع‌تر از بقیه حركت می‌كند. مثل این است كه در پلی استیشن، بازیكنی است كه سریع‌تر حركت می‌كند و شما او را در بهترین موقعیت‌ها قرار می‌دهید. برای من، اللهیار همین است. البته او باید پیشرفت كند، اما وقتی به هوادارانمان نگاه می كنم، آنها او را تشویق می كنند و به او انگیزه می دهند، او خیلی خوشحال است و اكنون در بهشت ​​است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع