از ساعت به مدت

آذرمكان: شبكه رادیو ورزش بانوان متعلق به همه بانوان ورزشكار كشور است

مهدی آذرمكان مدیر رادیو ورزش درباره فعالیت‌های شبكه جدید التاسیس رادیو ورزش بانوان توضیحاتی را ارائه كرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی آذرمكان مدیر رادیو ورزش ضمن تبریك دهه كرامت و روز دختر، شبكه رادیو ورزش بانوان را متعلق به همه بانوان ورزشكار كشور دانست.

آذرمكان در پاسخ به سوال خبرنگار رادیو ورزش مبنی بر اینكه چه قولی به بانوان كشور برای تشویق به پیگیری این رادیو می‌دهید؟، گفت: این رادیو از صفر تا صد از تهیه كننده تا گزارشگر، همه و همه توسط بانوان اداره و مدیریت خواهد شد و این كانال برای دیده و شنیده شدن بانوان ورزشكار كشورمان است.

وی ادامه داد: بانوان محترم ورزشكار كشور این شبكه را متعلق به خودشان بدانند و ما در آینده تمام رویدادهای ورزشی مربوط به بانوان اعم از ورزش‌های همگانی و انفرادی را پیگیری و پخش خواهیم كرد.

آذرمكان درباره جدا شدن یا نشدن اخبار مربوط به بانوان در شبكه فعلی رادیو ورزش اظهار كرد: تاسیس شبكه رادیویی ورزش بانوان هیج منافاتی با رادیو ورزش ندارد و ما باز هم برنامه‌های مشترك بین نرم افزار ایران صدا و شبكه رادیویی ورزش را خواهیم داشت، اما از این به بعد تلاشمان این است كه تمام فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی بانوان را كه شاید تا كنون 10 یا 20 درصد رادیو ورزش را به خود اختصاص داده بود از این به بعد به صورت كامل پوشش داده شود.

انتهای پیام/

1401/03/12
|
15:43
دسترسی سریع
1 مناسبت