الهام منصوری

حوزه تخصصی: ورزش

الهام منصوری کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی

علاقه من به هنر و همین طور رادیو به کودکی باز میگردد که در دوران مدرسه در گروه های هنری از گروه سرود تا تئاتر و ... حاضر می شدم و خطاطی هم می کردم و مورد تشویق کادر مدرسه قرار می گرفتم . اما ویژه ترین اتفاق برای من انتخاب شدن برای بازیگری توسط خانم مرضیه برومند بود. درست در زمان ساخت سریال محبوب دوران ما زی زی گولو که از قضا در محله ما ضبط می شد.اما شاید قسمت طور دیگری می بایست رقم میخورد
در دوران دانشگاه، از تست ورودی رادیو جوان برای جذب گوینده و گزارشگر و تهیه کننده و سردبیر مطلع شدم و شرکت کردم و روز متفاوت زندگی من در اذر سال 89 رقم خورد که در مصاحبه ورودی توسط استاد مهدی زریباف از اساتید وقت رادیو جوان پذیرفته شدم و ایشان من را در همه شاخه ها دارای صلاحیت دیدند . پس از ان زیر نظر اساتیدی چون ژاله صادقیان، ایوب اقاخانی، ارش دادگر، استاد گیویان، استاد تبعی در دوره های تخصصی حاضر شدم و با رادیو جوان به جعبه جادویی صدا وارد شدم . و تجربه کوتاهی هم با رادیو اقتصاد و رادیو کتاب به صورت ناپیوسته دارم . مرداد ماه سال 93 در پی نیاز رادیو ورزش به گزارشگر خانم به این رادیو آمدم و این سالها با برنامه هایی چون بانوی قهرمان، اسوه های حاوید، عصرانه، صبح و ورزش و ... در کنار اساتید بزرگوار و همکاران خوبم فعالیت کرده ام.
از انجا که یادگیری در حرفه ما بسیار حائز اهمیت است در سال 95, از استاد امام جمعه از اساتید به نام گزارشگری بسیار اموختم تا در جهت جلب رضایت مخاطبان رادیو ورزش گام بردارم چرا که شرط حضور در رسانه و ویژه در رادیو ورزش به روز بودن و نیز آگاهی هر چه بیشتر از اطلاعات ورزشی است. روزهایی که در مدرسه معلم هایم می گفتند:" الهام منصوری با صدای زیباش از روی درس میخونه، بچه ها شما هم خوب گوش کنید شاید تصور کار در حوزه صدا و رادیو را هم نداشتم اما امروز در این رسانه نجیب و گرم و دوست داشتنی حضور دارم.
من علاوه بر رادیو در سالهای 91 تا 93 در برنامه سلام تهران شبکه پنج حضور داشتم و از سال 96، گزارشگر مسابقات پینگ پنگ بانوان در شبکه ورزش سیما هستم. همچنین در حوزه ترجمه و تدریس زبان نیز فعالیت داشته ام.
به انچه علاقه دارید رنگ و بوی واقعیت بدهید که دنیا هم شما را به ارزوهاتان خواهد رساند
رادیو ورزش با همکاران ساعی و همدلش به شما مردم نازنین و مخاطبینش می نازدو من خوشحالم که عضوی کوچک از این رادیوی تخصصی دوست داشتنی هستم


الهام منصوری
گزارشگر رادیو ورزش

دسترسی سریع