مسعود نجات

حوزه تخصصی: تهیه کنندگی

متولد 29 مرداد 1359 تهران هستم، از سال 78 در رادیو تهران و رادیو پیام همزمان آغاز به کار کردم . کارم را از آرشیو موسیقی شروع کردم و بعد با دستیار تهیه کنندگی ادامه دادم و درحال حاضر به عنوان تهیه کننده در شبکه ورزش، مشغول به همکاری هستم.

اولین برنامه ام در رادیو تهران موسیقی درمانی بود . در رادیو پیام دستیار تهیه کننده بسیاری از بزرگان رادیو از جمله نصرت بابایی، محمد مهاجر، محمود مختاری، داود جمشیدی بودم و در این مدت ازیشان درباره کار تهیه کنندگی بسیار آموختم . در سال 84 تهیه کننده شبکه برون مرزی تازه تاسیس صدای آشنا شدم و برنامه های خاطره انگیزی با محمد صالح علا از گویندگان و پیشکسوتان عرصه رادیوداشتم. از سال 85 با پیشنهاد آقای ندیری مدیر وقت، وارد شبکه ورزش شدم .
از برنامه های شاخصی که در رادیو ورزش تهیه کردم می توان به همیشه با ورزش که اولین برنامه ام در این شبکه بود، همگام با لیگ، که با حضور افتخاری پیشکسوت ورزش رادیو و تلویزیون جواد طبسی نژاد آغاز شد، صدای ورزش، از برنامه های قدیمی شبکه رادیویی ورزش و تهران بود، جهان ورزش برنامه ای تخصصی در رشته های مختلف، فوتبال در اروپا، و.. بود.
چون به برنامه سازی در حوزه ی ورزش علاقه داشتم به برنامه های محتوایی و تخصصی با موضوعات کلان ورزشی پرداختم . تقریبا همه نوع برنامه ای کار کردم از برنامه تفریحی تا تخصصی ولی بیشتر برنامه های تخصصی کار کرده ام.مسعود نجات
تهیه کننده رادیو ورزش

دسترسی سریع