از ساعت به مدت

رادیو ورزش

1 مناسبت

بانوی قهرمان المپیك رشته تیراندازی در گفتگو با رادیو ورزش: خدمتی در خدمت محرومان خراسان جنوبی

نجمه خدمتی، قهرمان المپیک رشته تیراندازی؛ به گفتگو با برنامه "باران عطش" رادیو ورزش پرداخت.

1399/06/15
13:18

به گزارش رادیو ورزش؛ نجمه خدمتی، قهرمان المپیک رشته تیراندازی در گفتگو با برنامه «باران عطش» ویژه برنامه محرم رادیو ورزش از کمک های خداپسندانه خود به محرومان زادگاه خود استان خراسان جنوبی گفت.
وی در خصوص حضور پررنگش در پویش ایران همدل به رادیو ورزش گفت: من در موسسه خیریه علی ابن ابیطالب (ع) که زیر نظر رسول خادم فعالیت می کند؛ عضو هستم. این موسسه به بخش های مختلف کشورمان سفر و به نیازمندان بخصوص افراد روستاهای مرزی خدمات رسانی می کند.
خدمتی توضیح داد: زمانهایی که تمرین هایم به من فرصت می دادند به استانهای محروم می رفتم و یکی از آنها خراسان جنوبی و زادگاهم بیرجند بود که توانستیم اقلام غذایی را بدست نیازمندان برسانیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو با رادیو ورزش باشید.
"باران عطش"، ویژه برنامه محرم رادیو ورزش است که از ساعت 11 و به مدت یک ساعت از روز اول تا پانزدهم ماه محرم برروی آنتن می رود. این ویژه برنامه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به مدت دو ساعت تقدیم عزاداران حسینی می گردد.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
1 مناسبت