از ساعت به مدت

میدان‌ انتخاب، ویژه برنامه رادیو ورزش در روز انتخابات ریاست جمهوری

ویژه برنامه میدان انتخاب در روز انتخابات ریاست جمهوری با مشاركت 4 گروه برنامه‌ساز از ساعت 7 الی 24 به روی آنتن رادیو ورزش خواهد رفت.

1403/04/06
18:23

میدان انتخاب ویژه برنامه روز انتخابات ریاست جمهوری رادیو ورزش است.

میدان انتخاب با هدف پوشش حضور ورزشكاران و جامعه ورزش در روز انتخابات با هدف تشویق و ترغیب ورزشكاران به حضور پرشور در انتخابات در كنار سایر آحاد مردم از اولین دقایق برگزاری انتخابات از رادیو ورزش پخش خواهد شد و تا پایان ساعات اخذ آرا ادامه خواهد داشت.

این برنامه در 4 شیفت با مشاركت 4 گروه برنامه ساز: مسابقات و ورزش قهرمانی، تفریحات و ورزش همگانی، رادیو ورزش بانوان و گروه فرهنگ و علوم ورزشی تهیه خواهد شد.

در این برنامه دو گوینده آقا و خانم حضور دارند و گزارشگران رادیو در سطح شهر و شهرستانهای ایران به پوشش این رویداد ملی خواهند پرداخت.

متن رادیویی، آیتمهای رادیویی، تلفن، پیامك، مسابقه پیامكی و گزارش زنده از شعب اخذ رای و گفتگو با ورزشكارانی كه در حال رای دادن هستند، پخش موسیقی و سرود ملی و حماسی و پیام های ورزشی از طرف ورزشكاران برجسته مسابقه تلفنی با موضوع انتخابات و ورزش، گفتگوی زنده با ورزشكاران معلول و جانباز در خصوص اهمیت حضور در انتخابات، گزارش زنده از شور و حال انتخابات در استانهای كشور، انعكاس حضور بانوان و رای اولی ها از سایر بخش‌های این برنامه خواهد بود‌

میدان انتخاب در روز قبل از انتخابات هم به شكل شیفت‌های 4 ساعته با مشاركت 4 گروه برنامه ساز رادیو ورزش پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت