از ساعت به مدت

مدیر شبكه رادیویی ورزش اعلام كرد: برنامه‌های شبكه صدای ورزش بانوان از زبان مدیر رادیو ورزش

مدیر شبكه رادیویی ورزش در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به میهمانان به بیان دلایل و ضرورت راه اندازی این شبكه اشاره و اعلام كرد قرار است این كانال كار خود را با پخش 4 ساعت برنامه آغاز كند.

1401/04/25
11:36

به گزارش شبكه رادیویی ورزش؛ مهدی آذرمكان مدیر رادیو ورزش بیان داشت: سلام و درود می فرستیم بر روان پاك شهدای ورزشكار، از دفاع مقدس تا مدافعان حرم، از ابراهیم هادی تا وحید زمانی نیا و جواد الله كرم، سلام و خیرمقدم عرض می كنم خدمت همه میهمانان گرامی بویژه وزیر محترم ورزش و جوانان، جناب آقای دكتر سجادی و معاونان ایشان كه امروز افتخار دادند و در این جلسه حضور دارند. سركار خانم دكتر خزعلی، معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، بانوان ورزشكار و قهرمان، برنامه سازان و تهیه كنندگان رادیو و اصحاب رسانه و خبرنگاران محترمی كه امروز دعوت ما را پذیرفتند و در این رویداد مهم، یعنی افتتاح كانال رادیویی ورزش بانوان شركت كردند.

مدیر رادیو ورزش بیان داشت: امروز روز بزرگی است. روز به تحقق پیوستن آرزوی بسیاری از بانوان ورزشكار ایران زمین است. روزی كه بانوان ورزشكار ما صاحب یك رسانه تخصصی و اختصاصی برای خود خواهند شد و این رسانه زبان گویای این قشر اثرگذار جامعه خواهد شد. مدت ها بود كه در پی تقویت رسانه بانوان ورزشكار بودیم. از همین رو در سال 1399 دو برنامه ویژه و مستقل در خصوص ورزش بانوان طراحی و روانه آنتن شد. كه یكی به ورزش همگانی و دیگری به ورزش قهرمانی می پرداخت. در سال 1400 همزمان با بازی های المپیك و پاراالمپیك، ساخت مستند ورزشكاران به ویژه ورزشكاران بانو را در دستور كار قرار دادیم. و برنامه ای كه با عنوان باشگاه بانوان را طراحی و تولید كردیم.

آذر مكان اظهار كرد: با این همه ظرفیت ورزش بانوان ظرفیت بی بدیلی بود كه با یك برنامه و دو برنامه پاسخگوی نیاز این قشر عظیم جامعه نبودیم. به فكر گسترش برنامه سازی در حوزه بانوان بودیم، كه مقارن شد با جلسه ای كه با ریاست محترم سازمان دكتر جبلی داشتیم. این جلسه كه در اواخر سال گذشته برگزار شد، ریاست محترم سازمان بر استفاده از ظرفیت های مغفول و بسترهای جدید انتشار پیام تاكید داشتند و از آنجا كه نرم افزار كاربردی ایران صدا كه متعلق معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران است، ظرفیت و بستر خوبی برای انتشار پیام است، تصمیم گرفتیم كه كانال رادیویی ورزش بانوان را در بستر این نرم افزار با پشتیبانی و حمایت رادیو ورزش، تأسیس كنیم. كانال رادیویی ورزش بانوان با توجه ویژه به هر دو بخش مهم ورزش، یعنی ورزش همگانی و ورزش قهرمانی، از امروز روزانه با 4 ساعت برنامه اختصاصی ویژه بانوان ورزشكار افتتاح می شود و علاوه بر برنامه سازی در این حوزه ها، مسابقات مهم ملی و بین المللی بانوان را نیز، پوشش زنده و مستقیم خواهد داد و به مرور ساعات این رادیو افزایش خواهد یافت.


مدیر رادیو ورزش اظهار داشت: مهم ترین رویداد در حوزه بانوان در هفته های آتی، برگزاری مسابقات كشورهای اسلامی در قونیه تركیه است كه سعی خواهیم كرد با اعزام گزارشگر بانو، تمام مسابقات بانوان ایران را در رشته های مختلف پوشش بدهیم. یقیناً موفقیت كانال رادیویی ورزش بانوان میسر نخواهد شد، مگر با همراهی همه بانوان ورزشكار، و اصحاب رسانه و حمایت مسئولان ورزش بانوان در فدراسیون ها، كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش و جوانان. همینجا لازم می دانم از حمایت آقای بخشی زاده معاون محترم صدا و همین طور همراهی خانم دكتر كاظمی پور، معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت محترم ورزش و امور جوانان تقدیر و تشكر كنم كه اگر همراهی و حمایت این دو بزرگوار نبود، شاید به این سرعت این كانال رادیویی به بهره برداری نمی رسید.
به امید روزی كه كانال رادیویی ورزش بانوان 24 ساعته شود و بانوان ورزشكار ما در همه صحنه های بین المللی افتخارآفرین باشند.

دسترسی سریع
1 مناسبت