ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

رئیس جدید فدراسیون شنا میهمان ویژه «رادیو ورزش» می‌شود

رادیو ورزش در برنامه امروز «ایراندخت» با محسن رضوانی رئیس جدید فدراسیون شنا درباره اقدامات این فدراسیون برای بانوان صحبت می‌کند.

1400/10/21
12:56

به گزارش رادیو ورزش؛ نخستین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر جهت حضور در مسابقات جام جهانی گرجستان از روز شنبه 13 آذر و با حضور 6 شمشیرباز آغاز شد. علی پاکدامن، فرزاد باهر ارسباران، محمد رهبری، محمد فتوحی، نیما زاهدی و امیرحسین شاکر در غیاب مجتبی عابدینی مصدوم که بعد از بازی‌های المپیک به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شد، اردونشینان این تیم را تشکیل می‌دهند.

میهمان امروز برنامه «ایراندخت» کاری از گروه مسابقات رادیو ورزش فضل‌الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی است که درباره اعزام دختران شمشیرباز به این مسابقات جهانی صحبت می‌کند.

معصومه کیانی در بسته گزارشی خود با محسن رضوانی رئیس جدید فدراسیون شنا در خصوص تحولات جدید این فدراسیون برای بانوان گفتگویی را انجام می‌دهد.

همچنین پرنیان مددی در بخش «بانوی قهرمان» گزارشی را از فاطمه زهرا زلیکانی ملی‌پوش تیم ملی تکواندوی ناشنوایان ارائه می‌دهد.

برنامه «ایراندخت» به تهیه کنندگی رقیه آقازاده، گویندگی زهرا محمودوند، گزارشگری معصومه کیانی و پرنیان مددی امروز 21 دی ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت