ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

«ایراندخت» امروز میزبان گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان است

رادیو ورزش در برنامه امروز «ایراندخت» با گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان دز سال 2021 گفتگویی را به صورت زنده انجام می‌دهد.

1400/10/20
12:48

به گزارش رادیو ورزش؛ سایت بین‌المللی «فوتسال پلنت» در پایان هر سال میلادی، برترین‌های بخش‌های مختلف فوتسال جهان را معرفی می‌کند. این سایت نامزدهای برترین داوران فوتسال جهان در سال 2021 را معرفی کرد که نام گلاره ناظمی از ایران در این فهرست دیده می‌شود. ناظمی در سال 2021 در جام جهانی لیتوانی قضاوت کرد و در تیم داوری دیدار فینال بین پرتغال و آرژانتین نیز حضور داشت.
برنامه «ایراندخت» کاری از گروه مسابقات رادیو ورزش در برنامه امروز خود میزبان گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان است و با او در خصوص کسب این عنوان صحبت می‌کند.

معصومه کیانی در بسته گزارشی خود در حاشیه لیگبرتر آب‎های آرام در دریاچه آزادی با مهسا مجللی سرمربی تیم ملی قایقرانی بانوان درباره این لیگ و تمرینات تیم گفتگو می‌کند.

همچنین پرنیان مددی با نگاهی به صفحات مجازی بانوان ورزشکار دنیا، صفحات و شبکه‌های اجتماعی ورزشکاران مختلفی را بررسی می‌کند.

برنامه «ایراندخت» به تهیه کنندگی رقیه آقازاده، گویندگی زهرا محمودوند، گزارشگری معصومه کیانی و پرنیان مددی امروز 20 دی ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت