ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

نامزد بهترین مربی باشگاه های فوتسال زنان در جهان روی خط ارتباطی «رادیو ورزش»

در برنامه «ایراندخت» امروز رادیو ورزش نرگس علوانی سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت، نامزد کسب عنوان بهترین مربی باشگاه های زنان در جهان روی خط برنامه می‌آید.

1400/10/19
13:56

به گزارش رادیو ورزش؛ سایت بین‌المللی «فوتسال پلنت» نامزدهای برترین داوران، دروازه‌بان و باشگاه‌های فوتسال زنان در جهان در سال 2021 را معرفی کرد. گلاره ناظمی از ایران در میان 10 داور برتر این رشته در این فهرست قرار دارد. نام فرزانه توسلی هم نامزد عنوان بهترین دروازه‌بانان سال 2021در این لیست دیده می‌شود.

همچنین این سایت نامزدهای برترین باشگاه‌های فوتسال زنان در جهان در سال 2021 را معرفی کرد که نام باشگاه پالایش نفت آبادان در این فهرست به چشم می‌خورد. این باشگاه در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر فوتسال زنان ایران شد.

برنامه «ایراندخت» کاری از گروه مسابقات رادیو ورزش در برنامه امروز خود، با معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت نفت و نرگس علوانی سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت، نامزد کسب عنوان بهترین مربی باشگاه های زنان در جهان در خصوص این افتخارآفرینی‌ها صحبت می‌کنند.

معصومه کیانی در بسته گزارشی خود در حاشیه لیگبرتر آب‎های آرام در دریاچه آزادی با مهسا مجللی سرمربی تیم ملی قایقرانی بانوان درباره این لیگ و تمرینات تیم گفتگو می‌کند.

همچنین پرنیان مددی در بخش «بانوی قهرمان» گزارشی را از فاطمه زهرا زلیکانی ملی‌پوش تیم ملی تکواندوی ناشنوایان ارائه می‌دهد.

برنامه «ایراندخت» به تهیه کنندگی رقیه آقازاده، گویندگی زهرا محمودوند، گزارشگری معصومه کیانی و پرنیان مددی امروز 19 دی ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت