ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

کیوانی: نبود کره جنوبی و ژاپن در مسابقات شرایط را برای بانوان تیم ملی تنیس روی میز ما بهتر کرده است

نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز بانوان گفت: امیدوارم بهترین نتیجه را رقم بزنیم چرا که 3 تیم از رقبای اصلی ما در این دوره از رقابت‌ها حضور ندارند.

1400/06/29
17:42

به گزارش رادیو ورزش؛ فاطمه کیوانی نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز بانوان در گفت و گو با برنامه ایراندخت درباره مسابقات قطر گفت: ما 3 اردوی تدارکاتی برگزار کردیم و بازیکنان از 26 شهریور برای حضور در مسابقات قطر و بیست و پنجمین مسابقات آسیا، عازم دوحه شدند و از فردا مسابقات خود را شروع می‌کنند. امیدوارم بهترین نتیجه را رقم بزنند چرا که 3 تیم از رقبای اصلی ما در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا نکردند. با این وجود می‌توانیم جزء 8 تیم برتر آسیا باشیم.

وی با اشاره به اسامی نفرات اعزامی افزود: نفرات اعزامی شامل ندا شهسواری، مهشید صامت، مریم فرعی، شیما سخایی و ملیکا کرمی به همراه سرمربی تیم خانم ایرانمنش هستند. حدود 3 روز هست که در اردو تمرین می‌کنند. تمامی شرایط از جمله ماساژور، روانشناس، بدنساز و یار تمرینی مناسب را برای آنان فراهم کردیم. باتوجه به عدم حضور تیم ژاپن و کره جنوبی از شرایط بهتری برخوردار هستیم. همه این ها بستگی به این دارد که بچه ها از لحاظ روانی آمادگی خوبی را داشته باشند.

کیوانی آمادگی جسمانی بازیکنان را اینگونه ارزیابی کرد: بازیکنان مرتب در مسابقات داخل استان خود و اردوها حضور داشتند و از شرایط بسیار خوبی برخوردار هستند. با توجه به اینکه رئیس فدراسیون اسپانسرهای مالی خوبی را در نظر گرفته بود اصلا دغدغه مالی نداشتیم و بچه‌ها با خیال راحت از هر جهت آماده هستند و بازیکن آسیب دیده هم نداریم.

نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز بانوان خاطرنشان کرد: مسابقات از 6 لغایت 14 مهر برگزار می‌شود. رویداد بعدی قهرمانی جهان است که اگر بچه ها جزء 10 تیم برتر باشند در این مسابقات هم شرکت خواهند کرد. شرایط انتخاب بازیکنان از طریق سهمیه رنکینگ در قاره‌ها است که چند ماه آینده فکر می‌کنم در کره جنوبی برگزار خواهد شد.

مخاطبان در سر تا سر دنیا می توانید از طریق وب سایت   WWW.RADIOVARZESH.IR ضمن استفاده از پخش زنده، در جریان آخرین اخبار و رویدادهای ورزشی باشید. ما را در اینستاگرام با شناسه @radiovarzesh 92 پیدا و همراهی کنید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت