از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

جزئیات انتقال امتیاز تیم بانوان بوشهر به کنگان

برنامه "از فوتبال چه خبر؟" در گفتگو با رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر به تشریح دلایل انتقال امتیاز تیم بانوان بوشهر به کنگان پرداخت.

1399/08/12
10:22

به گزارش رادیو ورزش؛ امیرحسین محتشم، رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر، در خصوص علت واگذاری امتیاز تیم بانوان بوشهر به کنگان به برنامه "از فوتبال چه خبر؟" رادیو ورزش گفت: طبق توافق نامه ای که به تاریخ 26/9/98 بین هیأت فوتبال استان بوشهر و باشگاه سینا بوشهر نوشته شده است. اعتبار این تفاهم نامه تا پایان لیگ برتر بانوان ادامه داشت. در بند 2 آمده بود باشگاه سینا در پایان فصل هیچ ادعایی نسبت به امتیاز تیم در لیگ برتر ندارد. در بند 3 گفته شده حامی مالی این تیم (شرکت ساختمانی بناساز حافظ) هزینه پیش بینی شده بابت حفظ، نگهداری و شرکت در مسابقات را باید به حساب این تیم واریز کند تا توسط هیأت هزینه های جاری، قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود.
وی ادامه داد: در تاریخ 17/10/98 باشگاه سینا نامه ای خطاب به هیأت فوتبال می زند که به استناد مفاد مندرج در تفاهم نامه این باشگاه توان تیم داری و ادامه فعالیت در لیگ برتر بانوان را ندارد. مطابق آن بنده نامه ای خدمت جناب کشوری می زنم و اعلام می کنم از این پس این تیم تحت عنوان نماینده بوشهر و مورد حمایت هیأت فوتبال کار را ادامه می دهد.
رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: کلیه باشگاه ها باید داری پروانه، اساسنامه و ثبت شده باشند؛ همچنین می بایست پروانه باشگاه تمدید شده باشد که این باشگاه تا به امروز هیچ اقدامی نسبت به تمدید پروانه نکرده، اساسنامه ندارد، ثبت شده نیست و هزینه ای که می بایست طبق بند 3 تفاهم نامه پرداخت می شده را پرداخت نکرده است. حالا دوستان به چه چیزی اعتراض دارند، بنده هم متوجه نمی شوم! آیا کار غیر قانونی انجام داده ام؟!
محتشم افزود: با توجه به اینکه هیأت فوتبال نمی تواند تیم داری کند، حتماً باید امتیاز تیم را در استان نگه می داشت که هیچ کس حاضر نشد این کار را انجام دهد، جز کنگان. در نهایت مجبور شدیم امتیاز را به کنگان منتقل کنیم.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" با اجرای امیرحسین طبسی پخش شد. این برنامه ساعت 16 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟