صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

اعزام ملی پوشان اسکی به مسابقات جهانی ایتالیا

برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 29 بهمن در گزارشی به موضوع اعزام ملی پوشان اسکی به مسابقات جهانی ایتالیا پرداخت.

1399/11/29
10:20

به گزارش رادیو ورزش؛ ملی پوشان اسکی آلپاین به ایتالیا رفتند تا در مسابقات جهانی شرکت کنند. مسابقات جهانی اسکی آلپاین در سال 2021 اسفند ماه به میزبانی شهر «کورتینا دامپزو» در کشور ایتالیا برگزار خواهد شد. برای حضور در این مسابقات ملی‌پوشان ایران با ترکیب پوریا ساوه‌شمشکی، سیدمرتضی جعفری، بهنام کیاشمشکی، نیما بها، عاطفه احمدی، مرجان کلهر، فروغ عباسی و صدف ساوه‌شمشکی و با سرمربیگری باقر کلهر عازم رقابت‌های قهرمانی جهان شدند.
پژمان مزینانی، سرپرست کمیته اسکی آلپاین، در این مسابقات به عنوان سرپرست کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران حضور دارد. سمانه بیرامی باهر هم به همراه 3 ورزشکار دیگر اسکی صحرانوردی روز سوم اسفند ماه به این مسابقات اعزام می شوند.
سمانه بیرامی باهر، ملی پوش اسکی، درباره وضعیت خود برای حضور در این رقابتها گفت: نگرانی ها پشت سر گذاشته شد. تا به اینجای کار 6 مسابقه بین المللی دادیم که می توانستیم امتیاز فیز کسب کنیم. این امتیاز مستقیماً با سهمیه المپیک ارتباط دارد. 5 مسابقه را اول شدم؛ اما به مرحله پایانی راه پیدا نکردم؛ زیرا یک آسیب جزئی دیده بودم. الان آسیبم برطرف شده است.
وی افزود: امیدوارم که در مسابقات قهرمانی دنیا بتوانیم رتبه بهتری نسبت به دوره های گذشته کسب کنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست بطور کامل شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی سعید زاهدیان روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش