صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

قهرمانی تیم بحر گستر هرمزگان در نیم فصل لیگ برتر قایقرانی

هفته نخست مسابقات لیگ باشگاهی آبهای آرام در دریاچه آزادی تهران برگزار شد که تیم بحر گستر پارس هرمزگان به قهرمانی نیم فصل اول دست یافت.

1399/10/17
10:38

به گزارش رادیو ورزش؛ با برگزاری مرحله اول و دوم رقابت‌های لیگ باشگاهی آبهای آرام بانوان و با احتساب جمع امتیازات دور رفت، باشگاه بحر گستر پارس هرمزگان با 76 امتیاز قهرمان نیم‌فصل رقابت‌ها شد، باشگاه آوا شهرکرد با 69 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و میداف بوشهر با 61 امتیاز عنوان سوم را بدست آورد. تیم‌های لاتیدان آوش هرمزگان و کیو پلاس لرستان نیز با 60 و 52 امتیاز در رده‌های پنجم و ششم قرار گرفتند.
کتایون اشرف، نایب رئیس بانوان قایقرانی، از استقبال خوب قایقرانان و تیم های باشگاهی از این رقابتها خبر داد و عنوان کرد: تعداد 7 باشگاه در مسابقات حضور دارند و تعدادی هم نتوانستند به این رقابتها برسند؛ اما نباید نادیده بگیریم که ما یک سال شانس این را نداشتیم کنار هم باشیم و این خیلی می تواند مؤثر باشد. البته خیلی تلاش کردیم که چیزی را از دست ندهیم و همه چیز خوب پیش برود.
مهسا مجللی، سرمربی تیم ملی هم مسابقات را از نزدیک نظاره گر بود تا با شناسایی قایقرانان خوب، از آنها در ترکیب تیم ملی استفاده کند.
مجللی، اظهار داشت: ما این مسابقات را رصد می کنیم تا اگر نفراتی باشند که رکوردهای خوبی دارند و به نفرات تیم ملی نزدیک هستند را شناسایی و از آنها در ترکیب تیم ملی استفاده کنیم؛ البته درصورتیکه بتوانند سطح خودشان را با تمرینات ارتقاء دهند.
مهین فرهادی زاد، معاون توسعه بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز از مسابقات لیگ باشگاهی آبهای آرام بازدید کرد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست بطور کامل شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی سعید زاهدیان روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت 80 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش