صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

برخورد بد مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب با ملی پوش ووشو

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 24 تیر به پیگیری برخورد ناشایست مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب با سهیلا منصوریان، ملی پوش پرداخت.

1399/04/24
09:54

به گزارش رادیو ورزش؛ سهیلا منصوریان، ملی پوش ووشو در گلایه از مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب به گزارشگر برنامه "صبح و ورزش" گفت: روز پنجشنبه نه و نیم صبح بود که وقتی وارد پیست انقلاب شدم مسئولان مجموعه گفتند کارت شما معتبر نیست و باید کارت جدید دریافت کنید. فکر می‌کنم وزارت ورزش کارت جدیدی صادر کرده بود. طرف مقابل من را شناخت گفت صبر کنید یک نفر می آید و به او می گویم با شما همکاری کند. پس از اینکه شخص مورد نظر آمد و شرایط پیش آمده را متوجه شد گفت که این کارت معتبر نیست و اجازه ورود ندارید.
وی ادامه داد: من از او خواستم با توجه به اینکه ملی‌پوش هستم، آن روز اجازه ورود به مجموعه و تمرین را به من بدهد و او با لحن خیلی بد گفت که نمی شود؛ ملی پوشی که ملی پوشی برای خودت ملی پوشی؛ علی دایی هم که بیاید به او اجازه ورود نخواهم داد. من در پاسخ گفتم با بازیکن ملی پوش اینطور صحبت می کنید و او به من توهین کرد. من خیلی ناراحت شدم. شاید اگر آن لحظه از من عذرخواهی می‌کرد و شرایط را توضیح می داد، ناراحت نمی شدم. خواهش من از فدراسیون ووشو این است که موضوع را حتماً پیگیری کند؛ زیرا بی حرمتی شدیدی به من شده است.
پس از این اتفاق، روابط عمومی مجموعه ورزشی انقلاب بیانیه‌ای منتشر کرد، با این مضمون که پیرو دستورات مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب به مسئولان مربوطه و نیز گزارش ارائه شده، بازبینی دوربین های مجموعه و فیلم های گرفته شده، موارد به صورت جزئی تر در این زمینه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ورزشکاران دیگری از جمله زهرا کیانی، ملی پوش تالوی کشورمان این برخورد را در اصفهان تجربه کرده است.
حسین اجاقی، نایب رئیس جدید فدراسیون ووشو، در این زمینه با بیان اینکه باید درک متقابلی بین دو طرف وجود داشته باشد، به رادیو ورزش گفت: ما به دلیل این‌که قهرمان هستیم نمی توانیم مدعی باشیم که در هر جایی، هر چیزی را در اختیار ما بگذارد. من قهرمان باید به قوانین احترام بگذارم. یک سری مکان ها وجود دارد مانند آکادمی ملی المپیک، پیست دو میدانی استادیوم آزادی یا باشگاهی های ورزش قهرمانی که موظف هستند قهرمانان را برای تمرین راه بدهند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش با اجرای شیرین هاشمی پ روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و 35 قیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش