جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

رکوردزن وزنه برداری بانوان از مشکلاتش در رادیو ورزش گفت

فاطمه یوسفی ملی پوش دسته به اضافه 87 کیلوگرم تیم وزنه‌برداری در گفتگویی با برنامه جهان ورزش (وزنه برداری) رادیو ورزش از مشکلات و عدم دریافت حقوق و پاداش خود پس از مسابقات جهانی مطالبی را عنوان کرد.

1400/10/06
14:15

به گزارش رادیو ورزش؛ فاطمه یوسفی ملی پوش دسته به اضافه 87 کیلوگرم تیم وزنه‌برداری زنان ایران در گفتگویی با برنامه جهان ورزش (وزنه‌برداری) درباره خود گفت: 26 سال سن دارم و حدود دو سالی است که ورزش حرفه‌‎ای را دنبال می‌کنم. با توجه به تمرینات سختی که در اردوها برای رقابت‌های قهرمانی ازبکستان داشتم، رکوردهای مناسبی را هم ثبت کردم. در تاشکند بنا بر نظر فدراسیون و مشاور فنی تیم، رکوردهای خود را به نسبت اردوها کاهش دادم. سطح مسابقات بسیار خوب بود. مهمترین رقبای من کره، چین، تایلند و روسیه هستند که در صورت تمرین مداوم توانایی رسیدن و کمتر کردن اختلاف با آنان را خواهم داشت.

یوسفی با اشاره به فراهم کردن امکانات برای بانوان ورزشکار اظهار داشت: فدراسیون در این مسابقات تمام سعی خود را کرد تا بتواند تجهیزات مناسبی را آماده کند تا بازیکنان به لحاظ روانی آرامش داشته باشند. من نه پاداش و نه حقوقی دریافت می‌کنم. به طور روزانه حداقل 5 ساعت را به تمرین اختصاص می‌دهم و زمانی برای داشتن شغل دیگر را ندارم.

وی انتظار خود را از مسئولین استانی بیشتر دانست و خاطر نشان کرد: از مسئولین استانی بسیار انتظار حمایت دارم. آنان حتی از من در خصوص زمان بازگشتم به شیراز سوالی نکردند و از شرایط من مطلع نیستند. تقریبا یک سال است که در سالن خصوصی تمرینات خود را انجام می‌دهم و مسئولین توجه ویژه ای به من ندارند.

دختر فوق سنگین وزنه‌برداری از زمان برگزاری اردوها و حجاب خود در مسابقات اینگونه گفت: زمان دقیق اردوها مشخص نیست. من در حال آماده سازی برای مسابقات کشورهای اسلامی و بازی‌های آسیایی هستم. زمانی که توانایی زدن وزنه با حجاب را دارم، بسیار برایم ارزشمند است. امید دارم در آینده‌ای نزدیک با حجاب اسلامی روی سکو رفته و برای کشورم مدال آوری نمایم.

جهان ورزش (وزنه برداری) به تهیه کنندگی محسن افضلی، گویندگی مجید مرادی و کارشناس مجری محمدرضا منصوریان کاری از گروه مسابقات رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تهیه و پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)