باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

بیدل: 27 شهریور جشن رفع تعلیق در فدراسیون جودو برگزار می‌شود

سرمربی تیم ملی جودو بانوان گفت: 27 شهریور جشن رفع تعلیق و بدرقه جودوكاران اعزامی به بازی‌های آسیایی در فدراسیون جودو برگزار می‌شود.

1402/06/26
16:24

تكتم بیدل سرمربی تیم ملی جودو‌ی بانوان در گفت‌و‌گو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: با توجه به‌ اینكه رفع تعلیق فدراسیون جودو در بیستم شهریور انجام شد، اما در نامه رسمی 27 شهریور ذكر شده است لذا 27 شهریور جشن رفع تعلیق و بدرقه نماینده‌های جودوكار در بازی‌های آسیایی در فدراسیون جودو برگزار می‌شود.

بیدل اظهار كرد: ساعت 6 بعد از ظهر 27 شهریور مریم بربط نماینده جودوكار بانوان در بازی‌های آسیایی با اولین كاروان اعزام می‌شود.

سرمربی تیم ملی جودو بانوان ادامه داد: با توجه به تمام كمبودها از هر لحاظ تكنیكی، تاكتیكی و بدنسازی خانم بربط را آماده كردیم و با بهترین شرایط اعزام می‌شود فقط به دلیل مشكلات فدراسیون و تعلیق فدراسیون نتوانستیم اردوهای مشترك یا مسابقاتی داشته باشیم تا از لحاظ ذهنی و روانی هم آماده شود.

بیدل گفت: 5 اردو برگزار كردیم كه آخرین اردوی ما دیروز در مشهد مقدس بود. به‌ این دلیل كه خواستیم نماینده ما با یك فضای معنوی به بازی‌های آسیایی اعزام شود.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان