باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

محمدیان: تجربه دختران والیبالیست ما كم است/ مسیر توسعه یافتگی برای حوزه والیبال شكل گرفته است

برنامه باشگاه بانوان امروز در گفتگو با فریبا محمدیان نایب رئیس فدراسیون والیبال به بررسی عملكرد تیم ملی در جام كنفدراسیون زنان آسیا پرداخت.

1401/06/06
13:24

فریبا محمدیان نایب رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با برنامه باشگاه بانوان رادیو ورزش در خصوص عملكرد دختران والیبالیست در جام كنفدراسیون زنان آسیا اظهار كرد: مسیر توسعه یافتگی برای حوزه والیبال شكل گرفته است. بازی با ژاپن به قدری زیبا بود كه همه كسانی كه تماشا می كردند شگفت زده شدند، اما این را باید قبول كنیم كه میزان تجربه دختران والیبالیست ما كم است و نیاز به زمان دارند.

وی ادامه داد: نه بردها خیلی ما را خوشحال می‌كند و نه باخت‌ها ما را ناامید می‌كند. دختران ما به پله‌های بالاتر دست خواهند یافت. با كسب تجربه موفقیت‌های بیشتر را شاهد خواهیم بود.

محمدیان تصریح كرد: نقدها در مورد كادر فنی را باید در یك فضای فنی‌تر صاحبان این حوزه دفاع كنند. مربی كه در زمین قرار می‌گیرد با توجه به احوال بازیكنان تصمیم به تغییر و جابجایی‌ها می‌گیرد. مربی، سرمربی و آنالیزور باید تحلیل كنند.

نایب رئیس فدراسیون والیبال بیان كرد: بازی دیروز عالی بود و بچه‌ها حرف نداشتند و آنچه باعث شد بازی را واگذار كنند تجربه كم بود. بازی امروز نباید اینگونه تمام می‌شد. ما فردا با بازنده بازی فیلیپین یا استرالیا برای رنك هفت یا هشت مسابقه می‌دهیم.

برنامه باشگاه بانوان شنبه تا پنج شنبه ساعت 11:30 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان