صدا و سیما: تمدید قرارداد مجیدی آرامش را به استقلال برگرداند

پیشکسوت باشگاه استقلال: تمدید قرارداد با مجیدی بیشترین آرامش را به کادر فنی، بازیکنان و هواداران داده است.

1400/08/08
20:00

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ بهتاش فریبا در گفتگو با رادیو ورزش درباره شرایط تیم استقلال، افزود: در این مدتی که مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال شد، کار‌های بزرگی از جمله تامین کمپ ناصر حجازی، گرفتن زمین برای محل تمرین و پرداخت قسمتی از حقوق‌های بازیکنان را در دستور کار خود قرار داد. همه کار‌ها در آرامش بوده و این نشان دهنده این است که مدیریت کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. تمدید قرارداد فرهاد مجیدی بیشترین آرامش را به کادر فنی، بازیکنان و هواداران داد.

وی با اشاره به بازی امروز استقلال مقابل هوادار، گفت: بازی امروز یک بازی ناشناخته‌ای است. از لحاظ فنی خیلی از تیم هوادار شناختی نداریم. معمولا در دنیا کسانی که در فوروارد هستند زمانی که سرمربی می‌شوند، تیم آن‌ها هجومی بازی می‌کند. به نظر می‌رسد که بازی امروز هجومی باشد. از طرفی تیم استقلال نفرات خوبی را از دست داده است و جایگزین‌ها به جز قاسمی‌نژاد بقیه جوان هستند و باید به آنان فرصت داد.

فریبا درباره بازیکن خارجی استقلال، افزود: از کوین یامگا شناختی ندارم و فکر می‌کنم بازیکن خوبی باشد. او در تیمی حضور داشته که از نظر خط دفاعی ضعیف عمل کرده، ولی شرایط باشگاه‌ها با یکدیگر متفاوت است. باید کمی صبور باشیم و از این جوانان حمایت کنیم. جوان‌های تازه وارد انرژی مثبت را به تیم تزریق می‌کنند و طبیعتا کمی از بار تجربی تیم کم شده، ولی حضور روزبه چشمی هم بی تاثیر نیست. این تیم با همین جوانان مقابل الهلال بسیار خوب بازی کرد و با یک سُر خوردن مرادوند گل اول را به ما زدند.

پیشکسوت استقلال افزود: اگر احیانا مساوی یا باختی داشتیم، نباید اعتراض کنیم. قبل از فصل هم اعلام کردم که همه باید انرژی مثبت بدهیم تا امسال استقلال در ساحل آرامش کار‌ها را انجام دهد. مجیدی تیم خود را اعلام کرده و ابتدای فصل هم با آمدن آجورلو همراه بود. همه این موارد نکات مثبتی است که باید به عنوان انرژی مثبت به تیم ارسال کنیم.

تیم استقلال تهران از هفته نخست لیگ برتر فوتبال امروز چهارشنبه 28 مهر از ساعت 18 مقابل تیم هوادار قرار میگیرد.

دسترسی سریع