برنا: والیبال خون تازه می‌خواهد/ باید از عطایی حمایت کنیم

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان گفت: تغییر و تحولات در تیم ملی برای این انجام شد چون والیبال خون تازه می‌خواهد.

1400/06/23
21:26

به گزارش برنا، مصطفی کارخانه، سرپرست تیم ملی والیبال در گفت و گوی رادیویی با برنامه باشگاه خبر گفت: ما هدف بزرگی داریم. تغییر و تحولات برای این شد چون والیبال خون تازه می‌خواهد. تمام کادر فنی ایرانی و بازیکنان جدید هستند. کادر ایرانی خیلی متحد و منسجم است و امیدوارم با نتیجه خوب به جایگاه اصلی خود یعنی اولی آسیا برگردیم و تیم های اول و دوم به مسابقات جهانی می روند.

سرپرست تیم ملی والیبال بیان کرد: شاید این رشد والیبال ما در عرصه های ورزشی به دلیل مراوده ورزشی بوده چون مروادات ورزشی تکنیک ها را بالا می برد. ما زمانی وحشت داشتیم جلوی تیم های بزرگ کنیم اما الان این هراس نیست. دو ماهی است که در خدمت آقای عطایی هستیم و با یک برنامه مدون برنامه های تیم جلو می رود و بازیکنان با تمام وجود تمرین می کنند.

کارخانه گفت: باید از عطایی حمایت کنیم. من سرپرست والیبالم و هیچکس پسرخاله من نیست. نه من در کار ایشان دخالت می کنم نه ایشان. امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.

سرپرست تیم ملی اظهار کرد: میانگین سنی تیم ما 23 الی 24 سال است. برای سه سال دیگر در المپیک پاریس برنامه داریم. چرا آنقدر برای مربی خارجی هزینه کردیم. هدف فدراسیون ما موفقیت تیم بود اما من این هدف را در مربی خارجی ندیدم که این برنامه را داشته باشد. داورزنی به این باور رسید با توجه به اینکه هزینه برای مربی خارجی بالاست الان شاید با مربی ایرانی بهتر نتیجه بگیریم. این مسابقات برای فدراسیون مهم است و برنامه ریزی کوتاه مدت این است که در آسیا موفق باشیم.

او گفت: ما چرا پولمان را به مربی خارجی بدهیم. من نمره بیست به عطایی و کادر ایشان می دهم. فدراسیون همان امکاناتی را که در اختیار مریی خارجی بود هم اکنون در اختیار تیم ملی گذاشته است. از تیمی که در المپیک توکیو بود هفت بازیکنش در ترکیب نیستند و با تیمی جوان به ژاپن می رویم. هدف بزرگ تلاش بزرگ می طلبد. امیدوارم بچه های ما در پیک مهارتی و تکنیکی باشند و کادر ما از ظرفیت های خود به خوبی استفاده کند.

دسترسی سریع