دانا: همدانی: کدام مربی به تیم استقلال آمده که با مشکل مواجه نبوده؟/ به جای فشار روی فکری روی مدیریت فشار بیاوریم

پیشکسوت استقلال گفت: کدام مربی به تیم استقلال آمده که با مشکل مواجه نبوده است؟

1399/11/26
10:27

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستار همدانی پیشکسوت استقلال در خصوص بازی امروز سپاهان و استقلال و عوامل تأثیرگذار در پیروزی هر یک از این دو تیم اظهار داشت: جایگاه هر دو تیم نشان می دهد که این بازی چقدر می تواند حساس باشد. به نظر من همیشه بازی استقلال و سپاهان جذاب و مورد پسند هواداران بوده است. حضور هواداران می توانست این بازی را خیلی جذابتر کند.

وی ادامه داد: سپاهان تیم بسیار خوبی است. سالهای گذشته یک سری مشکلات عدیده ای داشت. من فکر می کنم محرم نویدکیا با اینکه مربی جوانی است، توانسته به تمام مشکلات تیم سپاهان پایان بدهد و این تیم را به شرایطی مطلوب برساند که این نشان از زیرکی نویدکیا دارد.

همدانی نیز درباره عملکرد محمود فکری در تیم استقلال اظهار کرد: محمود فکری چندین سال مشکلات انباشته شده استقلال را به دوش می کشد. او با سختی های زیاد و مشکلات مدیریتی عدیده ای مواجه شده است. به نظرم محمود فکری جور همه مشکلات مدیریتی و فرهنگی باشگاه را به دوش می کشد.

این پیشکسوت فوتبال تصریح کرد: امروز هر دو تیم عناصر هجومی بسیار خوبی دارند. استقلال به اتفاق پرسپولیس جزء تیم هایی هستند که گل های خورده خیلی کمی دارند. استقلال از ساختار دفاعی خوبی برخوردار است؛ هرچند که یک سری موقعیت ها به تیم حریف داده و با خوش شانسی هم مواجه شده است. دیاباته و شجاعیان به دلیل مصدومیت در تیم استقلال حضور ندارند. در تیم سپاهان هم کی روش استنلی و ولسیانی بازی نخواهند کرد. انشالله که شاهد بازی خوبی باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتقادهایی که از استقلال می شود را منصفانه می دانید یا خیر، تصریح کرد: همیشه می گویم ما باید صادقانه صحبت کنیم. مشکلات را ببینیم؛ نه اینکه چشممان را روی مشکلات ببندیم. اگر بخواهیم خودمان را در جایگاهی قرار دهیم که محمود فکری را قضاوت کنیم که نباید اینطور باشد، این مشکلات را ما از سالیان قبل داشته ایم. کدام مربی به تیم استقلال آمده که با مشکل مواجه نبوده است؟ فرهاد مجیدی اخیراً چقدر مشکلات داشت؟

همدانی که با با رادیو ورزش گفتگو می کرد ادامه داد: هر کدام از مربیانی که وارد استقلال می شوند با سوء مدیریت مواجه هستند. محمود فکری در چند جبهه باید بجنگد. فشار کار روی یک سرمربی در استقلال واقعاً‌ بالاست. به نظرم باید یک مقدار منطقی رفتار کنیم. به جای فشار روی محمود فکری روی مدیریت فشار بیاوریم که مدیریت ها درست انتخاب شوند.

وی افزود: به اعتقاد من محمود تیم رسانه ای خوبی ندارد که بتواند کارهای خوب تیمش را نشان دهد. امیدوارم با یک بازی منطقی و خوب بتواند شرایط خود را بهبود ببخشد و انشالله در نیم فصل دوم هم حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد.

دسترسی سریع