برنا: محمود کلهر: امیدوارم سمیعی راه مدیران پیشین را نرود

پیشکسوت پرسپولیس، درباره مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس و برنامه‌هایش گفت‌وگویی انجام داد.

1399/08/12
15:06

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، در خصوص برنامه های ارائه شده توسط مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس و طرح هایی که می توان به این برنامه ها اضافه کرد به برنامه "صبح و ورزش" گفت: ابتدا آمدن سمیعی به مدیریت باشگاه پرسپولیسی که سالهاست دچار مشکلات مدیریتی است، تبریک می گویم. امیدوارم آمدن ایشان نوید خوبی را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش بدهد. برنامه هایی که عنوان شده، یکی دربحث اختصاصی است و دیگری مطمئناً در بخش تیم های پایه و بزرگسالان است که آذر ماه فینال را دارد.
او افزود: انشالله مدیرعامل جدید بتواند برنامه هایش را اجرا کند. امیدوارم سمیعی راه مدیران دیگر را نرود و تغییر و تحولات اساسی در باشگاه اتفاق بیافتد. با توجه به اینکهاو در حراست سازمان ورزش هم بوده و به مشکلات ورزش کشور و مخصوصاً فساد در فوتبال کاملاً اشراف دارد، امیدوارم خیلی مقتدرانه کار را دنبال کند و در چارت تشکیلاتی از کسانی استفاده کند که متخصص باشند. الان پیشکسوتانی داریم که می توانند خیلی به باشگاه پرسپولیس کمک کنند. گر مدیریت باشگاه در مسیر قرار بگیرد، مطمئناً پیشکسوتان همه حمایت خواهند کرد.
کلهر اظهار کرد: در مدیریت های قبلی شاهد آمدن بازیکنان بی کیفیت و هرز رفتن افراد مستعد بودیم که امیدوارم جلوی این کارها گرفته شود و در کار مدیریتی مقتدارنه عمل شود تا هواداران پرسپولیس که سرمایه های باشگاه هستند، خوشحال بمانند و جام های زیادی بگیریم؛ همچنین در بخش پایه بهتر عمل کنیم.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای حافظ کاظم زاده و با کارشناسی سعید زاهدیان روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع