باشگاه خبرنگاران جوان: تارتار: بعضی افراد در بدنه باشگاه نفت افکار خوبی ندارند

مهدی تارتار سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان، درباره دیدار این تیم با نساجی و شرایط تقابل با پرسپولیس توضیحاتی را بیان کرد.

1399/04/30
13:43

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی تارتار، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان، در گفت و گو با برنامه همگام با لیگ در پاسخ به این سوال که آیا تا پایان فصل با تیم مسجد سلیمان همکاری خود را ادامه می‌دهد یا خیر، بیان کرد: شرایط که خیلی سخت است. من هم مانند خیلی از مربیان دیگر می‌توانستم بروم، اما با توجه به قول‌هایی که به بازیکنان داده ام و نتایج درخشانی که آن‌ها توانستند کسب کنند، دلم نیامد تیم را رها کنم. دوست دارم تا پایان با همین بازیکنان باشم.
او درباره بازی مقابل تیم نساجی مازندران گفت: واقعاً بازی سختی بود. نساجی با توجه به نتایج کسب شده در مسابقات قبلی برای پیروزی به میدان آمده بود. در جدول با این تیم تقریباً همسایه هستیم. قبل از بازی به بازیکنان گفتم از این دیدار نباید دست خالی برگردیم. اگر بازی را واگذار می‌کردیم، حریف می‌توانست در جدول به ما نزدیک‌تر شود و یا حتی از ما جلوتر بزند. خیلی هوشمندانه رفتار کردیم، اما متأسفانه چمن مصنوعی شهید وطنی اصلاً اجازه کار نمی‌دهد. خیلی مواقع سرعت توپ کم می‌شد و روی کار تأثیر می‌گذاشت.
تارتار در پاسخ به این سوال که برای بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس مصدوم یا محروم دارید، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم برای این بازی محرومی داشته باشیم. خوشبختانه مصدومیت‌ها هم جزئی است، مگر اینکه خدایی نکرده درگیر ویروس کرونا شویم که امیدوارم این اتفاق نیافتد.
او در واکنش به صحبت‌های هفته گذشته یکی از مسئولان باشگاه اظهار کرد: با توجه به اینکه ما 6 ماه دریافتی نداشته ایم، یکی از افراد باشگاه اعلام کرد 20 درصد به بازیکنان نفت مسجد سلیمان پرداخته شده است، در حالی که بازیکنان ما تا روز بازی هیچ دریافتی نداشتند و آن روز 12 درصد، چک یک ماه آینده را به بازیکنان دادند. بعضی‌ها در بدنه باشگاه افکار خوبی ندارند و دنبال این هستند که تیم ما نتیجه خوبی نگیرد. هدف آنها هم این است که سال بعد کار سختی نداشته باشد. امیدوارم مثل تیم درون خود که یکدل هستیم، تیم پشت ما هم یکدل باشند.

دسترسی سریع