پیش به سوی جام جهانی سلاح پنهان آمریكا برای جام جهانی!

قرار است چمن تمام ورزشگاه‌های جام جهانی در قطر با چمن آمریكایی جایگزین شود كه این خبر با واكنش مثبت آمریكایی‌ها روبرو شده است.

1401/06/21
09:33

به گزارش رادیو ورزش؛ در حالی كه تقریبا دو ماه تا شروع جام جهانی باقی مانده است، خبر خوب برای همه طرفداران فوتبال آمریكا این است كه علاوه بر داشتن بازیكنانی مثل كریستین پولیشیچ از چلسی، وستون مك كنی از یوونتوس، زك استفن از میدلزبورو و رینا از بوروسیا دورتموند،این تیم در جام جهانی 2022 قطر یك سلاح مخفی خواهد داشت.

طبق اطلاعات ESPN، یك منبع فاش كرد كه تقریباً دو ماه قبل از افتتاحیه این رویداد، برگزاركنندگان جام جهانی اقدام به برداشتن چمن از تمام استادیوم‌ها خواهند كرد و قرار است یك چمن با كیفیت بهتر كه ساخت آمریكاست جایگزین آنها شود.

بذر آمریكایی با فرآیند كشت در گرجستان مورد تایید فیفا قرار گرفت و به عنوان سطح چمن در تمام ورزشگاه ها و زمین های تمرینی 32 تیم ملی كه به جام جهانی خواهند رفت استفاده می شود.

كیفیت این چمن آمریكایی توسط دیوید گراهام، مسئول استادیوم های جام جهانی مورد ارزیابی قرار گرفت. او به ESPN گفت: چمن آمریكایی امكان بازی فیزیكی‌تری به شما می دهد و با آب و هوا و شرایط در قطر سازگار است.

تمام استادیوم‌های قطر كه جام جهانی در آنها برگزار می‌شود، از فناوری خنك‌كننده پیشرفته برخوردار خواهند بود كه فضایی ایده‌آل برای بازی و تماشای مسابقات فوتبال ایجاد می‌كند.

ورزشگاه‌هایی كه آمریكا در جام جهانی قطر در آنها به میدان می‌رود.

پس از حذف از دور انتخابی جام جهانی قبلی در روسیه و شكستن روند 7 صعود پیاپی به جام جهانی، ایالات متحده با تیمی پر از بازیكنان خوب در بهترین لیگ های جهان در قطر 2022 حضور خواهد داشت. آمریكا در دور گروهی رقابت‌ها با تیم های انگلیس، ولز و ایران هم‌گروه شده است كه همگی رقبای بسیار قدرتمندی هستند.

اولین بازی آمریكا در جام جهانی در ورزشگاه احمد بن علی مقابل ولز آغاز می‌شود، در ادامه این تیم برابر انگلیس در ورزشگاه ال‌بیت به میدان می‌رود و در سومین دیدار مقابل ایران در ورزشگاه الثومه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دسترسی سریع