پیش به سوی جام جهانی مدت قرارداد كادر جدید تیم ملی

مربی جدید تیم ملی فوتبال ایران با اظهار خوشحالی از همكاری مجدد با كارلوس كی‌روش گفت: زمان كمی برای آماده‌سازی تا جام جهانی داریم ولی كی‌روش ایران را به خوبی می‌شناسد.

1401/06/21
09:29

به گزارش رادیو ورزش؛ «راجر د سا» نخستین مربی خارجی است كه حضورش در كادر فنی تیم ملی فوتبال ایران با هدایت كارلوس كی روش قطعی شده است.

دسا درباره زمان فعالیت خود گفت: وقتی من مربی می‌شوم، اولویت شماره یك این است كه من یك انسان هستم و بازیكن هم همینطور. فكر می‌كنم كارلوس هم همینطور است. به نظرم بسیاری از مربیان این را فراموش می‌كنند. شاید یك یا دو سال مربی آنها باشم، اما تا زمانی كه بمیریم می‌توانیم با هم دوست باشیم.

راجر در حالی اعلام كرده كه یك یا دو سال در تیم ملی ایران خواهد بود كه فدراسیون فوتبال رویكرد شفافی درباره كارلوس كی روش بعد از پایان جام جهانی اتخاذ نكرده است.

ابتدا مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری خود اعلام كرد برنامه فدراسیون این است كه كی روش بعد از جام جهانی مدیر فنی تیم ملی بشود و این تیم با سرمربیگری جواد نكونام در جام ملت‌های 2023 آسیا شركت كند؛ در حالی كه مهدی محمدنبی دبیر كل فدراسیون گفته بود ایران احتمالاً با هدایت كی روش در جام ملت‌ها حاضر می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع