برنا: ​همكاری مشترك فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی با جشنواره ملی "صدای ورزش"

حسین بابویی رئیس فدراسیون ورزش‌های دانش آموزی از حضور دانش‌آموزان علاقه‌مند به بخش گزارشگری ورزشی در جشنواره "صدای ورزش" خبر داد.

1401/03/21
15:54

به گزارش خبرگزاری برنا، حسین بابویی رئیس فدراسیون ورزش‌های دانش آموزی در خصوص جشنواره ملی اظهار داشت: ما هم به عنوان فدراسیون دانش اموزی در كنار این طرح اعلام آمادگی كردیم. امیدوارم این همكاری مشترك منجر به این شود كه در سراسر كشور تمامی دانش آموزان علاقه‌مند به موضوع گزارش و گزارشگری ورزشی حضور پیدا كنند و استعدادهای خود را بروز دهند.

وی ادامه داد: فدراسیون از ابتدا موضوع مربوط به این جشنواره را از طریق كانال‌های ارتباطی خود برای دانش‌آموزان اطلاع رسانی كردیم‌. خواهش ما از همه دانش آموزان و اولیا به ویژه علاقه‌مندان این است كه در این جشنواره حضور پیدا كنند. قطعا از بین علاقه‌مندانی كه شركت می‌كنند استعدادهای خوبی شناسایی خواهد شد كه در آینده جز بهترین گزارشگران ورزشی خواهند بود.

رئیس فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی با اشاره به بحث جوایز جشنواره خاطرنشان كرد: ما در بخش اهدای جوایز هم اعلام آمادگی كردیم. به نفرات اول تا سوم حوزه دانش آموزی جوایزی را اهدا می‌كنیم.
بابویی در پایان ضمن خرسندی از این همكاری مشترك گفت: از این همكاری خوب و ابتكار نوآورانه رادیو ورزش تشكر می‌كنم. این شبكه برنامه‌های متنوعی را برای مخاطبین دانش آموزی تهیه و تولید می‌كند. امیدوارم این همكاری‌ها در نهایت منجر به شناسایی استعدادهای دانش آموزی شود و اثر خوبی را در كشور ایجاد نماید.

انتهای پیام//

دسترسی سریع