ایسنا: داوری مسابقات لیگ برتر فوتبال بررسی می‌شود

برنامه "داورانه" رادیو ورزش، فردا جمعه، 20 خرداد ماه داوری بازی های بیست و یكمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور را بررسی می كند.

1401/03/21
15:54

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو ورزش، یكی از كم اهمیت‌ترین هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال در حالی برگزار شد كه تكلیف قهرمان و تیم‌های سقوط كننده مشخص بود و با توجه به نتایج هفته‌های قبل، تكلیف تیم نایب قهرمان نیز تا حدود زیادی مشخص شده بود.

با این حال در پایان هفته سی‌ام تنها یك اتفاق نسبتاً مهم رخ داد و آن صعود یك پله‌ای گل‌گهر و پایان لیگ با رتبه چهارمی بود.در همان هفته در اتفاقی نادر دو دیدار هم لغو شد كه تكلیف نتیجه آنها را قرار شد، كمیته انضباطی مشخص نماید.

برنامه تخصصی "داورانه" شبكه رادیویی ورزش با نگاهی به جامعه داوری كشور در این هفته به موضوع داوری بیست و یكمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال می‌پردازد.

علی خسروی، از داوران پیشكسوت فوتبال و حسین عسگریان از دیگر داوران كشورمان از میهمانان این هفته "داورانه" هستند كه درباره موضوع برنامه مطالبی را مطرح می‌كنند.

"داورانه" كاری از گروه مسابقات روز جمعه، 20 خرداد ماه به تهیه كنندگی رقیه آقازاده، گویندگی غلامعلی پیرایرانی و كارشناسی بهمن اسدی ساعت 18 و 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش خواهد شد.

انتهای پیام

دسترسی سریع