برنا: بهترین بازیكن هندبالیست دیدار تیم ایران و نروژ میهمان «ایراندخت» می‌شود

برنامه «ایراندخت» امروز با فاطمه خلیلی بهفر دروازه‌بان تیم ملی هندبال بانوان گفتگو می‌كند.

1401/02/24
13:55

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان در حال برگزاری است. تیم ملی هندبال زنان ایران در دومین دیدار خود از این رقابت‌ها به مصاف نروژ قهرمان دو دوره المپیك، قهرمانی سه دور جهان و قهرمان هشت دوره اروپا رفت و با نتیجه 9 بر 41 بازی را واگذار كرد.

در این دیدار فاطمه خلیلی بهفر دروازه بان تیم ملی ایران بهترین بازیكن زمین معرفی و تاریخ ساز شد. او در این دیدار عملكرد قابل توجهی داشت و بارها مقابل مهاجمان تیم ملی نروژ قرار گرفت و مانع باز شدن دروازه تیم ملی ایران شد.

او در بازی تیم ملی ایران مقابل رومانی نیز عملكرد فوق العاده داشت و سایت فدراسیون جهانی هندبال نیز عملكرد او را تحسین كرد.
مائده علاقه‌مند در گزارش امروز خود در برنامه «ایراندخت» با خلیلی دروازه‌بان تیم ملی هندبال بانوان درخصوص این افتخارآفرینی گفتگو می‌كند.

بسته گزارشی معصومه كیانی هم در حاشیه اردوی تیم ملی فوتبال بانوان برای آماده شدن در رقابت‌های آسیایی است كه با مریم ایراندوست سرمربی این تیم صحبت می‌كند.

«ایراندخت» به تهیه كنندگی فتانه سوزنده، گویندگی بتول مرادی، گزارشگری معصومه كیانی و مائده علاقه مند امروز 16 آذر ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع