برنا: جزئیات اولین حضور بانوان هندبالیست در مسابقات جهانی

برنامه «ایراندخت» رادیو ورزش امروز با افسانه دهقانی نائب رئیس بانوان فدراسیون هندبال درباره مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان گفتگو می‌كند.

1401/02/24
13:48

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ تیم ملی هندبال زنان ایران برای نخستین بار در تاریخ با كسب عنوان چهارمی آسیا جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را كسب كرد. ایران اولین تیم با حجاب اسلامی در این رقابت‌ها است. این تیم در اولین دیدارش در بیست‌وپنجمین دوره از مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان كه به میزبانی اسپانیا برگزار شد، مقابل رومانی به میدان رفت. این بازی با نتیجه 39 بر 11 به سود رومانی به پایان رسید.

افسانه دهقانی نائب رئیس بانوان فدراسیون هندبال امروز روی خط برنامه «ایراندخت» می‌آید و در خصوص این مسابقات مطالبی را عنوان می‌كند.

همچنین معصومه كیانی بسته گزارشی خود را با موضوع مسابقات لیگ باشگاهی و اختلاف معنی دار برخی از تیم های پر مهره رشته های فوتبال، فوتسال و والیبال بانوان ارائه می‌دهد.
ایراندخت به تهیه كنندگی فتانه سوزنده ، گویندگی بتول مرادی، گزارشگری مائده علاقه مند و معصومه كیانی امروز 13 آذر ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع