شادی عبدالوند: باید خودمان را با شیوه جدید وفق دهیم برای قهرمانی دست از تلاش بر نمی‌داریم

بازیکن تیم بسکتبال مهرام گفت: برای قهرمانی نیاز به جذب بازیکن کمکی باشد، دریغ نخواهیم کرد.

1399/07/20
11:36

به گزارش رادیو ورزش؛ شادی عبدالوند، بازیکن تیم بسکتبال مهرام، درباره آخرین وضعیت این تیم برای حضور در رقابت‌های سوپرلیگ بانوان اظهار کرد: مهرام تیم ریشه‌داری در بسکتبال ایران است و در هر دو بخش بانوان و آقایان تیمداری کرده است. امسال هم برای بخش بانوان برنامه‌ریزی کرده و مدتی است که تمرینات‌مان را آغاز کردیم و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی را هم فصل جدید لیگ رقم بزنیم.
او اضافه کرد: به اعتقاد من هر تیمی که در سوپرلیگ حاضر می‌شود قطعا نگاهی هم به جام قهرمانی دارد. تیم مهرام هم از این موضوع مستثنی نیست. خوشبختانه امسال هم مهرام تیم خوبی را بسته و قطعا اگر نیاز به جذب بازیکن هم احساس شود، نیروهایی که مدنظرباشگاه باشند را جذب خواهیم کرد.
عضو تیم ملی بسکتبال بانوان درباره شیوه برگزاری مسابقات گفت: در این رابطه اصلا بحث رضایت باشگاه‌ها و بازیکنان مطرح نیست و باید دید مصلحت کدام است. در اوایل کرونا همه دستپاچه بودیم و دقیق نمی‌دانستیم چه باید کنیم ولی الان شرایط کاملا متفاوت است و قطعا باید برای برگزاری مسابقات سازماندهی می‌شد که این اتفاق رخ داده و قرار است مسابقات لیگ به صورت متمرکز برگزار شود که من فکر می‌کنم این روش بهتر از تعطیلی کلی مسابقات است.
منبع: برنا

دسترسی سریع