از ساعت به مدت

«پهلوان عالم» ویژه برنامه رادیو ورزش در ولادت امام علی(ع)

شبکه رادیویی ورزش در سالروز ولادت امام علی (ع) ویژه برنامه پهلوان عالم را روی آنتن می برد.

1399/12/05
09:23

به گزارش رادیو ورزش؛ برنامه پهلوان عالم یک مجله رادیویی است که در سالروز ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) به بررسی جایگاه ایشان در ورزش ایران می پردازد.
در این برنامه که با مرشدخوانی و ضرب زورخانه ای همراه می شود با ارائه بخش هایی همچون "ورزشکار همدل"، "پهلوانان نمی میرند" و "از سر ارادت"، با مصاحبه، گزارش و مسابقه این مناسبت بزرگ پاس داشته می شود. همچنین با بخش "مثل سایه مثل کوه" از مقام پدران ورزشکار تکریم خواهد شد.
در آیتم ورزشکاران همدل روایت همدلی ورزشکاران و الگوپذیری از مولا علی (ع) در کمک به نیازمندان و در آیتم مثل سایه مثل کوه به معرفی پدران شاخص ورزشکار که فرزندانی قهرمان آفرین داشته اند، پرداخته می شود. آیتم از سر ارادت جایگاه مولا علی علیه السلام در فرهنگ ورزش را مورد بررسی قرار می دهد و در آیتم پهلوانان نمی میرند زورخانه حضرت علی اکبر (ع) کاشان که در آن بیماران ویزیت رایگان می شوند را روایت می کند.
این ویژه برنامه کاری از گروه ورزش و تفریحات شبکه رادیویی ورزش است که به تهیه کنندگی محسن افضلی، گویندگی شهریار شهریاری و اختر زورقچیان و نیز گزارشگری حمید خواجه خباز روی آنتن می رود.
پهلوان عالم پنج شنبه (7 اسفند) در سالروز ولادت امیرالمؤمنین (ع) ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
1 مناسبت