از ساعت به مدت

نتایج مسابقه طناب زنی

نتایج مسابقه طناب زنی فدراسیون ورزش دانش آموزی و رادیو ورزش اعلام شد.

1399/11/13
20:44

به گزارش رادیو ورزش؛ انجمن طناب زنی فدراسیون ورزش دانش آموزی و رادیو ورزش با همکاری یکدیگر مسابقات طناب زنی را برگزار کردند. هدف اساسی از اجرای این جشنواره ایجاد جذابیت و انگیزه در جهت ترغیب عموم مردم و بویژه دانش آموزان و معلمان مدارس به فعالیت های ورزشی بارویکرد ورزش در خانه و ورزش مناسب در دوران کرونا بود. نتایج این رقابتها امروز اعلام شد که به شرح زیر است:

مدارس برتر:
1- مهدیه (شهرری)
2- یعقوب زاده ( ساوه)
3- دبیرستان فاطمیه (گلپایگان)
4- دبستان ابتدایی کوثر (حبیبب آباد بورخوار اصفهان)
5- اسد سرلک (الیگودرز)
6- هنرستان سعادت (قم)
7- دبستان مکتبی فرد (نجف آباد اصفهان)
8- ابتدایی دوم موسی نامجو (زاهدان)
9- دبیرستان نقیب زمانی (بیجار کردستان)
10- نیکان آینده (تبریز آذربایجان شرقی)

ابتدایی اول (پسران):
سیدمحمدپارسا حسینی ( پایه سوم - مدرسه علامه مجلسی - علی آباد کتول)
ماهان اصغری (پایه سوم – مدرسه رشد- بابل)
امیر علی توسلی (پایه اول- مدرسه شاهد جوادالائمه- کرج)
محمد جواد سندانی (پایه دوم- مدرسه جامی - تبریز)
سبحان شیری (پایه سوم – مدرسه آزادی- گندکاووس)


ابتدایی دوم (پسران):
علیرضا مویدی (پایه پنجم – مدرسه شهید آوینی- کرمانشاه)
امیر محمد قیصری (پایه ششم – مدرسه مکتبی فرد – اصفهان)
سیدمحمد هادی حسینی (پایه ششم – مدرسه مصباح – خراسان جنوبی)
مهدی جلالی (پایه ششم- مدرسه طلوعی- خراسان رضوی)
علی قورچی (پایه چهارم- مدرسه محبان الزهرا (س) - شهریار)

متوسطه اول (پسران):
ایلیار شیرافکن (پایه هفتم- مدرسه علم وعمل- آذربایجان شرقی)
سجاد عابدیان (پایه هشتم- مدرسه شاهد هدایت- اصفهان)
ابوالفضل رنجبر (پایه نهم- مدرسه دارالفنون- شیراز)
حسین قاسمی (پایه نهم- مدرسه شهید سلیمانی- قزوین)
مهزیار خاکساری نوری (پایه هفتم – مدرسه یعقوب زاده- ساوه)

متوسطه دوم (پسران):
ابوالفضل طهوری (پایه یازدهم- هنرستان سعادت- قم)
آرش سلطانی (پایه یازدهم- مدرسه امام خمینی- کرمانشاه)
امیر محمد براتی نصری (پایه دهم- مدرسه حاج فتح الله طاهری- مشهد)
مانی لسانی عبدی (پایه دهم- مدرسه حاج محسن اصغر- تهران)
ایلیا پاشایی (پایه دهم- مدرسه شاهد ناحیه 2 - اردبیل)

ابتدایی اول (دختران):
معصومه صادقی (پایه دوم- مدرسه شهید خاکپور- فارس)
یسنا حسینی (پایه سوم- مدرسه امام هادی ع- اراک)
نیان بگه زاده (پایه سوم- مدرسه وحدت- آذربایان غربی)
مه جبین سعیدی (پایه سوم- مدرسه مهردخت- ساری)
فاطمه نورا امیری (پایه اول- مدرسه مفتاح- گلستان)

ابتدایی دوم (دختران):
زهرا یگانه (پایه ششم- مدرسه مهدیه- اصفهان)
الهه عیوض نژاد (پایه چهارم- مدرسه محبان الزهرا س – شهریار)
خاطره منصوری (پایه چهارم- مدرسه کوثر- اصفهان)
نیایش آراییان (پایه پنجم- مدرسه شاهد- بابل)
عارفه سادات نوبهار (پایه ششم- مدرسه ام ابیها- کرمان)
مائده نظامی (پایه پنجم- مدرسه شهید موسی نامجو- زاهدان)
آوا موسوی (پایه چهارم- مدرسه اسدالله سرلک- لرستان)


متوسطه اول (دختران):
ملیکا شیری (پایه نهم- مدرسه مهدیه- شهرری)
مریم فضائلی (پایه نهم- مدرسه فاطمیه- اصفهان)
راضیه برزگرزاده (پایه هفتم- مدرسه نقیب زمانی- کردستان
مهسان نوروز نژاد (پایه هفتم- مدرسه صادق شفیع زاده- بابل)
فائزه پازوکی (پایه هشتم- مدرسه راضیه شکرایی- ری)

متوسطه دوم (دختران):
آیدا ستوده ( پایه دوازدهم- مدرسه گلزار مهر- آذربایجان غربی)
اسراهاشمی (پایه دهم- مدرسه سما- مراغه)
نساء سلیمی (پایه دهم- مدرسه فرزانگان 2- سنندج)
سپیده عباسی (پایه یازدهم- مدرسه مصلی نژاد- بیرجند)
الهه شکاک (پایه دهم- هنرستان شرف- آذربایجان غربی)

دسترسی سریع
1 مناسبت