از ساعت به مدت

رادیو ورزش

1 مناسبت

تبریک سالروز تولد رادیو ورزش

به مناسبت فرارسیدن بیست و دومین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش، علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال پیام تبریکی صادرکرد.

1399/04/09
10:50

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون متن این پیام به شرح زیر است :
بسمه تعالی
همیشه در اوج بودن و همیشه بهترین بودن نیازمند اندیشه ای سترگ است ... و اندیشه سترگ در روح آدمهای بزرگ و مصمم موج می زند...
بدون شک در پیاده سازی انبوهی از افکار حرفه ای ذهن آدمی ، مولفه هایی چون تصمیم سازی و تصمیم گیری مناسب ، استفاده به موقع و شایسته از ابزار موجودو برقراری ارتباطی قابل تعریف میان آنها نقشی بدون جایگزین را ایفا می کنند.
تعریف این افکار و پیاده سازی آنها تحت هدایت مدیریت کلان وحرفه ای ، قطعه های پازل سیاستگذاری صحیح را کنار هم قرار داده و از درون این نگاه ویژه برنامه های توسعه محور کشور چه در سطح خرد و چه در سطح کلان متبلور می شود.
تلاش و بستر سازی برای حضور شایسته رسانه های ورزشی ایران زمین در عرصه رقابتهای داخلی وخارجی و اطلاع رسانی درست و به موقع کاری بس ارزشمند است . و چقدر زیباست آن هنگام که این حضور را قدردان باشیم و به نحوی شایسته در جهت بسط و توسعه آن گام برداریم .
جناب آقای دکتر میر حسینی
مدیر محترم شبکه رادیویی ورزش
اینجانب به سهم هم خودم ضمن تبریک فرا رسیدن 8 تیر ماه سالروز تاسیس آن رسانه وزین ، از تمامی زحمات شما و همه دست اندر کاران شبکه رادیویی ورزش کمال تشکر و امتنان را داشته و آرزو می کنم همچنان پرقدرت و سر بلند در عرصه اطلاع رسانی ورزش ایران و جهان بدرخشید.

دسترسی سریع
1 مناسبت