از ساعت به مدت

رادیو ورزش

1 مناسبت

صدای محرم در رادیو ورزش

هم‎زمان با فرا رسیدن ایام محرم و عزای سرور و سالار شهیدان، شبکه‌ رادیویی ورزش ویژه برنامه‌هایی را متناسب با این ایام روی آنتن می‌برد.

1398/06/09
13:38

صدای محرم در رادیو ورزش

هم‎زمان با فرا رسیدن ایام محرم و عزای سرور و سالار شهیدان، شبکه‌ رادیویی ورزش ویژه برنامه‌هایی را متناسب با این ایام روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش، برنامه‌های «با کاروان تا آسمان»، «مویه های غریبانه »، «عصر عاشقی»، «گلچین»، «هوادار»، «کوچه بی نا م»، «عاشورا سراپرده راز»، «شور حسینی»، «حماسه حسینی»، «حماسه های عاشورا» »، «ساقی عطشان»، «اعجاز عاشقی»، «اسوه های جاوید»، «سروقامتان»، «اخلاق در ورزش» و پخش مداحی های مختلف از جمله برنامه‌های شبکه ورزش صداست که از طریق موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.
برنامه «عصر عاشقی» به روحیه پهلوانی و پهلوان پروری در ورزش و همینطور استفاده از مداحی ها به خصوص با صدای اهالی ورزش و مداحان اهل بیت در حوزه ورزش اختصاص دارد.
برنامه «عاشورا سراپرده راز» به روایت روز عاشورا در قالب مقتل خوانی و شبیه خوانی می پردازد.
برنامه «شور حسینی» یک برنامه مشاوره دینی می باشد و اصل مغفول و لازم التوجه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از دو رکن قیام حضرت امام حسین (ع) و ویژگی های آمر و ناهی، شرایط مشاوره و مصداق های مشاوره های ائمه اطهار (ع) به عنوان بن مایه در این برنامه مورد بررسی قرارمی گیرد.
در برنامه «حماسه های عاشورا» با هدف الگو سازی از حماسه سازان عرصه عاشورا، مانند: ( بریر ، حبیب ، زهیر ، حر ، حضرت علی اصغر (ع) و حضرت علی اکبر(ع) ، حضرت امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) در قالب نمایش تهیه و پخش می شود.
برنامه «اسوه های جاوید» به معرفی ایثارگران و ارائه الگوی رفتاری برای نسل جوان در حوزه ورزش اختصاص دارد.
و سرانجام اینکه برنامه «اخلاق در ورزش» در ایام محرم و عزای سرور و سالار شهیدان، به الگو سازی از آرمانهای الهی قیام عاشورا با برجسته سازی خصائلی چون رشادت، ایثار، فداکاری و تلاش اختصاص خواهد داشت.

دسترسی سریع
1 مناسبت