از ساعت به مدت

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری روی امواج رادیو ورزش

رادیو ورزش باتوجه به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری از 9 تا 15 تیرماه برنامه‌های: ایران خاك دلیران، فصل نهم، برنده باش و میدان انتخاب را به روی آنتن برده است.

1403/04/11
13:05

باتوجه به اینكه انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم رفته است رادیو ورزش از 9 تا 15 تیرماه (از شنبه تا پنجشنبه) برنامه‌های ایران خاك دلیران ساعت 8:30 تا 10، میدان انتخاب از ساعت 12 تا 13، فصل نهم از ساعت 14:45 تا 15و برنده باش از ساعت 15 تا 16را به روی آنتن برده است.

همچنین میدان انتخاب ویژه برنامه رادیو ورزش در روز انتخابات ریاست جمهوری در 15 تیر است.

میدان انتخاب با هدف پوشش حضور ورزشكاران و جامعه ورزش در روز انتخابات با هدف تشویق و ترغیب ورزشكاران به حضور پرشور در انتخابات در كنار سایر آحاد مردم از اولین دقایق برگزاری انتخابات از رادیو ورزش پخش خواهد شد و تا پایان ساعات اخذ آرا ادامه خواهد داشت.

این برنامه در 4 شیفت با مشاركت 4 گروه برنامه ساز: مسابقات و ورزش قهرمانی، تفریحات و ورزش همگانی، رادیو ورزش بانوان و گروه فرهنگ و علوم ورزشی تهیه خواهد شد.

در این برنامه دو گوینده آقا و خانم حضور دارند و گزارشگران رادیو در سطح شهر و شهرستانهای ایران به پوشش این رویداد ملی خواهند پرداخت.

متن رادیویی، آیتم‌های رادیویی، تلفن، پیامك، مسابقه پیامكی و گزارش زنده از شعب اخذ رای و گفتگو با ورزشكارانی كه در حال رای دادن هستند، پخش موسیقی و سرود ملی و حماسی و پیام های ورزشی از طرف ورزشكاران برجسته مسابقه تلفنی با موضوع انتخابات و ورزش، گفتگوی زنده با ورزشكاران معلول و جانباز در خصوص اهمیت حضور در انتخابات، گزارش زنده از شور و حال انتخابات در استانهای كشور، انعكاس حضور بانوان و رای اولی ها از سایر بخش‌های این برنامه خواهد بود‌.

میدان انتخاب در روز قبل از انتخابات هم به شكل شیفت‌های 4 ساعته با مشاركت 4 گروه برنامه ساز رادیو ورزش پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت