از ساعت به مدت

خزعلی: از بانوان ورزشكاری كه مدال خود را به كودكان غزه هدیه كردند تشكر می‌كنم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از كاروان فرزندان ایران به خصوص ورزشكارانی كه مدال خود را به كودكان غزه و شهیدان هدیه كردند تشكر كرد.

1402/08/07
12:54

انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در مراسم استقبال از كاروان فرزندان ایران در گفت‌وگو با گزارشگر اعزامی شبكه رادیویی ورزش ضمن تبریك مقام دومی كاروان پاراآسیایی در مسابقات هانگژو بیان كرد: از تمام دختران ورزشكار به ویژه ورزشكارانی كه مدال خود را به كودكان غزه و شهیدان اهدا كردند تشكر می‌كنم.

خزعلی ادامه داد: عزیزان توان‌یاب ما ضمن اینكه با وجود معلولیت توانمندی جسمی خوبی دارند، توانایی روحی و معنوی بسیار بالایی دارند و ظرفیت و تلاش این ورزشكاران شایسته تقدیر است.

خزعلی در مورد مدال پس گرفته شده هاشمیه متقیان گفت: خانم متقیان كه شرایط و بعضی از مدیریت‌های لازم نگذاشتند مدال خود را به طور كامل كسب كند، همچنان قهرمان هستند و امیدواریم وزارت ورزش كاستی‌ها را برای این عزیز به طور كامل جبران كند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در مورد تلاش دولت سیزدهم برای بانوان ورزشكاری كه فرزند كوچك دارند، اظهار كرد: تلاش دولت بر این است كه برای بانوانی كه فرزند كوچك دارند مانند خانم جوانمردی كه با فرزند كوچكشان در مسابقات شركت كردند و افتخار آفرینی كردند، امتیازات ویژه داشته باشد و اینگونه نباشد كه به خاطر مهارت، تخصص و توانمندی از خانواده چشم پوشی كنند. دولت باید وظایف چند بعدی بانوان را در نظر بگیرد و از بانوان ورزشكار پشتیبانی كند.

خزعلی در پایان گفت: در دولت سیزدهم دختران ورزشكار ما توانستند مدال‌های ارزنده‌ای را كسب كنند و برای تك تك آنها آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت