از ساعت به مدت

پرتوآذر: قول می‌دهم در المپیك پاریس ركاب بزنم

قهرمان دوچرخه سواری كوهستان گفت: امیدوارم یك چرخ كامل داشته باشم كه برای خودم باشد و قول می‌دهم در المپیك پاریس ركاب بزنم.

1402/07/05
11:59

فرانك پرتوآذر بانوی قهرمان دوچرخه سواری كوهستان در گفت‌وگو با برنامه از این سو تا هانگژو رادیو ورزش بیان كرد: در چند سال گذشته بسیار تلاش و هزینه كرده بودم تا بتوانم مدال بگیرم و لیاقت خودم را در سطح آسیا نشان دهم.

وی ادامه داد: مسیر بسیار سنگین بود و شرایط آب و هوایی بسیار گرم و شرجی بود ولی توانستم با آنالیز خوبی كه مربی انجام داد جایگاه سوم را بگیرم و اگر كسالت نداشتم شاید رنگ مدال هم عوض می‌شد.

قهرمان دوچرخه سواری افزود: توانستم این تاریخ سازی را انجام دهم و اولین مدال دوچرخه سواری بانوان و همچنین كسب مدال دوچرخه‌سواری بعد از 8 سال را انجام دهم.

پرتوآذر گفت: قطعاً انتظار دریافت مدال را داشتم با وجود اینكه امكاناتی كه داشتم با امكانات دیگر كشورها قابل مقایسه نبود. امیدوارم از این به بعد حمایت شوم و دغدغه مالی كمتری داشته باشم.

قهرمان دوچرخه سواری بیان كرد: امیدوارم یك چرخ كامل داشته باشم كه برای خودم باشد تا بدون دغدغه در مسابقات شركت كنم. هزینه یك دوچرخه استاندارد و به روز در حال حاضر 8000 یورو است، فدراسیون برای من یك تنه دوچرخه تهیه كرده ولی لوازم را با هزینه شخصی خودم بر روی دوچرخه قرار دادم و همچنین برای مربی اسلوونی كه همراه من بود هزینه‌های بسیاری كرده‌ام.

وی ادامه داد: بازی‌ها نسبت به دوره قبل شرایط سخت‌تری داشت و از سطح بالاتری برخوردار بود و لحظه‌ای كه مدالم را دریافت كردم بعد از خانواده فقط به مربی كه به من خیلی كمك كرد فكر می‌كردم. امروز ساعت 5 صبح به ایران رسیدم از وزارت ورزش، كمیته المپیك و فدراسیون به استقبال من آمدند.

پرتو آذر در مورد كسب سهمیه المپیك اظهار كرد: قول می‌دهم كه در المپیك پاریس ركاب بزنم. دو برنامه مهم كاری داشتم اولی بازی‌های آسیایی بود كه خدا را شكر به نتیجه رسید. 3 هفته دیگر مسابقات قهرمانی آسیا برای كسب سهمیه المپیك است كه اگر بتوانم كسب سهمیه المپیك را انجام دهم، باز هم یك تاریخ سازی است كه برای اولین بار در دوچرخه سواری بانوان كسب سهمیه المپیك انجام می‌شود و امیدوارم در این فرصت كم از طرف وزارت ورزش و فدراسیون حمایت شوم.

ویژه برنامه از این سو تا هانگژو هر روز از ساعت 5 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت