از ساعت به مدت

سلیمی: ناهید كیانی بسیار مبتدی بازی كرد

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو گفت: كیانی در بازی‌های آسیایی بسیار مبتدی بازی كرد و اگر این رویه ادامه‌دار باشد باید به فكر جوان‌های دیگر باشیم.

1402/07/04
16:39

لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو در گفت‌وگو با برنامه از این‌سو تا هانگژو رادیو ورزش بیان كرد: هنوز از باخت زودهنگام خانم ناهید كیانی در شوك هستم. وی با وجودی كه همه چی خوب بود خیلی مبتدی بازی كرد. ما با وجودی كه كار سخت بود روی طلای خانم كیانی حساب ویژه‌ای كرده بودیم.

سلیمی ادامه داد: با توجه به اینكه خانم كیانی پرچمدار كاروان آسیایی بود و ما امید به مدال طلا برای المپیك كیانی داشتیم، باید علت یابی كنیم ببینیم چرا این اتفاق افتاد و اگر این رویه ادامه‌دار باشد، باید به فكر جوان‌های دیگر باشیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو در مورد دیگر نماینده كشورمان خانم مبینا نعمت‌زاده اظهار كرد: نعمت‌زاده از گرفتن مدال برنز بسیار ناراحت بود. وی بسیار جوان است و تجربه‌ای ندارد و برنامه‌ریزی بلندمدتی برای فینال با حریف تایلندی داشت كه از شانس بد در فینال به چین خورد و چین هم با توجه به اینكه میزبان است از شرایط میزبانی خود استفاده می‌كند.

سلیمی اضافه كرد: باید ورزشكارانی كه در سایه هستند و تجربه كمتری دارند، اما ثبات بیشتری دارند مورد حمایت و توجه قرار بگیرند. نباید حاشیه امنیت برای بازیكنان ایجاد شود و باید خودشان را بالا ببرند و اگر نتوانستند، میدان به جوان‌های دیگر داده شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو در مورد نرگس میرنوراللهی كه او هم نمایش ضعیفی داشت، گفت: نوراللهی با وجودی كه در بازی‌های دانشجویی جهان مدال برنز گرفته بود، اما برای بازی‌های آسیایی بین او و نسترن‌ ولی‌زاده مسابقات انتخابی برگزار شد و در انتخابی‌ها پیروز شد. در مقابل بازیكن كره حتی 50 درصد خودش هم نبود و هرچه داشت را فراموش كرده بود.

وی در مورد بازی فردای ملیكا میرحسینی اظهار كرد: ما برای دو تا از نمایندگانمان روی كاغذ پیش‌بینی كرده بودیم كه كیانی طلا و نعمت‌زاده نقره بگیرند، اما این اتفاق نیفتاد. در مورد بازی ملیكا میرحسینی كه قرعه خوبی ندارد امید داریم تا جواب ناكامی‌ها با مدال ملیكا داده شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو از مصاحبه نكردن خانم مداح سرمربی تیم تكواندو با گزارشگر اعزامی رادیو ورزش انتقاد كرد و گفت: چه ببریم و چه ببازیم باید پاسخگو باشیم و اینكه جواب مردم و رسانه‌ها را ندهیم اصلاً كار درستی نیست.

ویژه برنامه از این‌سو تا هانگژو هر روز از ساعت 5 صبح از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت