از ساعت به مدت

مدیر رادیو ورزش اعلام كرد؛ پوشش رسانه‌ای بی‌سابقه مسابقات خانم‌ها در رادیو ورزش بانوان

علی اصغر احمدی، مدیر رادیو ورزش درباره فعالیت‌های بی‌سابقه رادیو ورزش بانوان در پوشش مسابقات خانم‌ها صحبت كرد

1402/04/26
11:46

علی اصغر احمدی، مدیر رادیو ورزش در مراسم نخستین سالگرد تاسیس رادیو ورزش بانوان گفت: خدمت پیشكسوتان گرامی، مدیران ارجمند، مسئولان گرامی، مهمانان و ورزشكاران محترم حوزه بانوان سلام و ادب و احترام دارم و از تشریف‌فرمایی شما به این محفل سپاسگزارم و صمیمانه خوشامد می‌گویم.

وی تاكید كرد: رادیو ورزش بانوان كه در سایه هدایت و حمایت رئیس محترم سازمان جناب آقای دكتر جبلی، معاون محترم صدا آقای بخشی‌زاده و درایت مدیر محترم وقت رادیو ورزش، برادر ارجمندم جناب آقای دكتر آذرمكان شكل گرفت؛ امروز یك ساله شد. این رسانه چه به لحاظ استفاده از تجربیات فراوان همكاران ارجمندم در برنامه سازی این بخش و با مدیریت سركار خانم رستمی به بلوغی بیشتر از سن تقویمی خود رسیده است و حتی در برخی از جهات با دیرینگی رادیو ورزش هماوردی می‌كند.

مدیر رادیو ورزش اظهار كرد: همچنین خوشحالم و افتخار می‌كنم كه ضرورت تاسیس و ادامه حیات این رسانه نوپا با توجه به ظرفیت حضور بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی و تاثیرات شگرفی كه ورزش بانوان در نگاه مسئولان عالی رتبه نظام به ویژه در سخنان رهبر معظم انقلاب دارد ما را بر آن داشت تا در دوران اوج‌گیری این نهال نوپا كمر همت ببندیم و از تمام ظرفیت‌های داخل و خارج سازمان بهره گیریم.

وی تاكید كرد: همزمان با تولید برنامه های مستمر در بخش صبحگاهی كه از بستر ایرانصدا پخش می‌شود و امید است در آینده ای نزدیك شرایط به گونه‌ای فراهم شود تا از موج FM، رادیونما و ستاپ‌باكس هم بتوان صدای رادیو ورزش بانوان را شنید. در سال گذشته بیش از یكصد ساعت گزارش مسابقات مختلف بانوان نظیر فوتبال، فوتسال، بسكتبال، والیبال، هندبال، هاكی روی یخ و ... در سطح باشگاه‌های داخلی، ملی، آسیایی، بین‌المللی و جهانی پخش شده است.

احمدی گفت: با توجه به در پیش بودن مسابقات مهم در سال جاری مانند بازی‌های آسیایی هانگژو و مسابقات المپیك در سال آینده ضرورت حمایت از نقش‌آفرینی این صدای جدید بیش از پیش احساس می‌شود. افزایش میزان پخش برنامه‌های تخصصی، مسابقات ورزشی، ایجاد سایت و فضای مجازی مختص رادیو ورزش بانوان، توجه بیشتر به گونه های جدید برنامه‌سازی، نمایش و ... در افق پیش‌روی این رادیو مورد انتظار است.

وی بیان كرد: افزون بر این، برنامه‌ریزی برای جذب، هدایت و آموزش نیروهای جوان و مسلط به موضوعات ورزش بانوان، استمرار حمایت درون سازمانی و نهادهای ورزشی نظیر وزارت ورزش و جوانان، كمیته ملی المپیك و پارالمپیك، فدراسیون‌های ورزشی و ملی ازاین نهاد نوپا به بالندگی و تكمیل فرآیند برنامه‌سازی در این عرصه كمك شایانی خواهد‌ كرد.

احمدی در پایان گفت: وظیفه خود می‌دانم از همه عزیزانی كه نام بردم و همكارانم در پخش، واحد فنی و تولید، ایرانصدا و عوامل برنامه‌ساز صمیمانه تشكر كنم. امید است با توجه به اهمیت و نقش ورزش در سلامت و نشاط اجتماعی بانوان كشور بتوانیم با كمك هم اهداف پیش رو در این عرصه را تحقق بخشیم.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت