از ساعت به مدت

انتصاب مهدی آذرمكان به سمت مدیر شبكه رادیویی ایران

مهدی آذرمكان مدیر سابق رادیو ورزش با حكم معاون صدا رسانه ملی به عنوان مدیر رادیو ایران منصوب شد.

1402/02/11
14:58

به گزارش رادیو ورزش؛ با بازنشستگی محمدجعفر محمدزاده مدیر سابق رادیو ایران، مهدی آذرمكان مدیریت این شبكه رادیویی را عهده دار شد.

علی بخشی زاده، معاون رسانه ملی ضمن تقدیر از زحمات محمدزاده، طی حكمی مهدی آذرمكان را به عنوان مدیر رادیو ایران منصوب كرد.

در این حكم آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در رسانه، به موجب این حكم به عنوان مدیر شبكه رادیویی ایران منصوب می شوید. انتظار می رود با بهره مندی از توانایی ها و تجربه های همكاران آن شبكه، علاوه بر متناسب سازی تمامی برنامه ها با محورهای سند تحول سازمان، ماموریت ها و اهداف ابلاغی را محقق سازید.

دكتر آذرمكان پیش از این مدیریت شبكه رادیویی ورزش را بر عهده داشت و تغییرات تحولی چشم گیری را در این شبكه ایجاد نمود كه برگزاری جشنواره صدای ورزش، ایجاد رادیو جام جهانی، ایجاد كانال رادیویی ورزش بانوان و پویایی و ارتقا‌‌ مخاطب بر اساس آمار رسمی سازمان صدا و سیما از توفیقات وی طی ٢٨ ماه مدیریت این شبكه به شمار می رود. آذرمكان در كارنامه تجربیات مدیریتی خود مدیریت های مختلفی از جمله در شبكه دو سیما و مركز نظارت و ارزیابی سازمان را نیز دارد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت